2733
2734
عنوان

کرونا دارم،دلم واسه بغل کردن بچم یه ذره شده😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 50 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه دوستی دارم از اول کرونا تا الان سه بار رفته شمال سه بار کیش،ارایشگرم هس،اهل رعایتم نیس،تولد و مهمونی و همه جا،ولی هیچکارش نشده بعد من که همه چی رو به خودم و بچه هام حروم کردم باید عذاب بکشم از دوریشون

پس ۹۰ درصد احتمالا کرونا نیست و آنفلوانزاست

ببخشید وقتی رعایت میکرده آنفولانزا رو از کی گرفته؟

چطور همچین تشخیصی دادی

متاسفانه عده زیادی با همین توهم که آنفولانزا گرفتن سرکار و همه جا میرن و باعث درگیری بقیه میشن

2731

عزیزم انشالله زودی خوب میشی

چطوری قرنطینه کردی خودتو؟ منم احتمالا دارم با همسرمیم تو خونه بچه ندارم قرنطینه نکردم خودمو ولی ماسک میزنم فاصله هم رعایت میکنم

دعام کنید🙏
شاید فقط سرماخوردگی عادیه😕مطمئنی کروناس؟

دیروز حالم خیلی بد بود اتیش بودم لرز داشتم بدن درد،رفتم دکتر یه از خون نوشت،گفت مثبته کرونا داری،دارو داد،گفت تا ۱۴روز قرنطینه شو،بعد رفتم تست پی سی ار دادم که مطمن شم،جوابش امشب حاضر میشه،ولی علایمم بدتر میشه کلو دردم شدم

الهی بگردم. ایشاالله زود خوب میشی. حدس میزنی از کجا مبتلا شده باشی که فقط تو گرفتی؟

ممنون،نمیدونم بخدا،تنها احتمالم اینه ۸ روز پیش رفتم داروخونه شیرخشک بگیرم براش یک نفر سرفه کرد ماسکم داشت منم فاصله داشتم با دوتا ماسک،شاید از اون گرفتم

ببخشید وقتی رعایت میکرده آنفولانزا رو از کی گرفته؟ چطور همچین تشخیصی دادی متاسفانه عده زیادی با هم ...

خوب شما با استدلالتون بگید وقتی بیرون نرفته و کسی خونه شون نیونده از کی کرونا گرفته؟؟

لابد جن آورده

کاربر آقا 
2706