2733
2739
مرسی عزیزم  فقط نمیدونم باید بخوابم بعدش؟ چون من یبوست دارم نمیخوام توش بشینم

این کاری به یبوست نداره میری توش میشنی بعد بلند میشی دیگه نمیخاد خودت رو بشوری البته پوست انار خشک شده رو بجوشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام عزیز خوبید؟ من از جوشونده پوست آب انار داخل لگن استفاده کردم بی نتیجه بود.سری بعد با سرنگ داخل واژن تزریق کردم😔الان کلا مسدود شدم .اینقدر میترسم.با عرض پوزش شما به صورت تزریق به واژینال استفاده داشتید؟ الان بلایی سرم میاد🤔

2738
سلام عزیز خوبید؟ من از جوشونده پوست آب انار داخل لگن استفاده کردم بی نتیجه بود.سری بعد با سرنگ داخل ...

سلام جوشنده پوست انار رو باید حسابی صافکنید که چیزی داخل نره چون رحم مثل مکش عمل میکنه همه چیو داخل میکشه . 

من استفاده کردم عفونتی که سه سال با بستری و آمپول های که هیچ جا قبول نکرد بزنن بت نشستن تو تشت جوشنده پوست انار خوب شدم .

من یه روز درمیون با یک استکان سرکه سیب دوازده لیوان آب جوشیده قاطی میکردم میشدم توش .هم عفونت خوب شد هم زخم رحمم خیلی خیلی جمع و کوچیک شد . 

یا فاطمه زهرا#