2737
2739
عنوان

baby chek manfi azmayesh mosbat

1908 بازدید | 4 پست
salam mamana kasi boode az shooma baby chesh manfi bashe v azmayeshesh mosbat bashe,mishe roozi roo ke baby chekoo estefade kardin v azmayesh dadinoo begin,mamnoon misham
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون
سلام
دنیا جان
ازمایش خون معمولا ده روز بعد از لقاح جواب میده و نشون میده که ایا طرقف باردار هست یا خیر
اما چک بی بی ها در زودترین حالتی که مثبت بشن روز اول پری هستش و در برخی موارد هم حتی تا بعد از گذشت یک هفته از تاخیر پری مثبت میشن

ولی در عین حال اگر بعد از به تاخیر افتادن پری مثلا حدود ده روز بعدش باز هم بی بی چک مثبت نشد احتمال وجود حاملگی خارج رحم هستش
اگر چه حاملگی خارج از رحم رو میشه با دوبار ازمایش دادن هم تشخیص داد چرا که هورمون بتا باید هر دو روز یک بار دو برابر بشه و در صورتی که با این ریتم افزایش پیدا نکنه و یا بالارفتنش متوقف بشه نشونه ی حاملگی خارج از رحم هستش.

اینا توضیحات جانبی و اضافه ای بود که من دادم. در مورد شما هم که ایشالا مبارکه
ایشالا این نه ماه رو به سلامتی طی کنی
بی بی چک رو بعد از تاخیر افتادن پریودت امتحان کن... و وقتی مثبت شد ، یه روبان بهش بزن و یادگاری نگهش دار!
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام
دنیا جان
ازمایش خون معمولا ده روز بعد از لقاح جواب میده و نشون میده که ایا طرقف باردار هست یا خیر
اما چک بی بی ها در زودترین حالتی که مثبت بشن روز اول پری هستش و در برخی موارد هم حتی تا بعد از گذشت یک هفته از تاخیر پری مثبت میشن

ولی در عین حال اگر بعد از به تاخیر افتادن پری مثلا حدود ده روز بعدش باز هم بی بی چک مثبت نشد احتمال وجود حاملگی خارج رحم هستش
اگر چه حاملگی خارج از رحم رو میشه با دوبار ازمایش دادن هم تشخیص داد چرا که هورمون بتا باید هر دو روز یک بار دو برابر بشه و در صورتی که با این ریتم افزایش پیدا نکنه و یا بالارفتنش متوقف بشه نشونه ی حاملگی خارج از رحم هستش.

اینا توضیحات جانبی و اضافه ای بود که من دادم. در مورد شما هم که ایشالا مبارکه
ایشالا این نه ماه رو به سلامتی طی کنی
بی بی چک رو بعد از تاخیر افتادن پریودت امتحان کن... و وقتی مثبت شد ، یه روبان بهش بزن و یادگاری نگهش دار!
محمدم شنبه ساعت هفت صبح به دنیا اومد... 9/9/92

Pregnancy%20ticker
2742