2737
2739
عنوان

ترید میل بهتره یا دوچرخه ثابت...

649 بازدید | 14 پست
سلام
ما مدتی است که میخوایم یه وسیله ورزشی بگیریم ولی نمیدونیم تریدمیل بهتره یا دوچرخه ثابت .. من کمردرد دارم با توجه به این نظر شما چیه؟
اگه تریدمیل بهتره کسی مارک المپیا داشته؟ ازش راضی بوده یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنید.
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
من هر دو رو دارم دوجرخه که بدر زانوم رو در اورد
ترید میل هم دوست ندارم \
اکتیو فیت ماسازه برام عالی بوده تا حالا حتی تا قبقب هم باهاش اب میشه من که راضی هستم
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مامان سام مطمئنی که زانودردت مال دوچرخه است؟
ببخشید از دوچرخه استفاده درست میکردی یا نه ؟
من شنیدم باید درست از این وسایل استفاده کرد والا به بدن صدمه میزنن..
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
دستکاهی هستش که روش میایستی و خودش تکون میده برای تنبلا عالیه از انکشت با تا موها البته بکم وقتی از روش بایین میای تمام سلول های جربی حالت سوزش بیدا میکنه
3 سال بیش تو میدان ونک یک تو یکی از فروشکاههای ورزشی دیدم میتونید تو کوکل سرج کنید
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2740
من کارم کشید به زانم رو عمل کردن و تو فیزیوترابی دکترم کفت نباید دوجرخه بزنی اصلا خوب نیست
راستش من باور نکردم ولی با تحقیق زیاد دیدم درست میکه
الان خودم تو خونه یک فیتنس کوجولو دارم حاضرم مجانی دوجرخه رو بدم بره تا جام باز بشه
تردمیل بسیار بهتره ، اگر زانوت درد میکنه دوست گلم بدون شیب باید بزنی و حتمن یادت باشه کفش هات حتمن باید کفش دویدن باشه

من و همسرم 4 ساله استفاده میکنیم ، حتا العان که باردارم هم همنطور و مشکلی نداشتیم

:)
خورشید رو از ما گرفتن ، شکر شب ستاره پیداس ،
از نگاه ما یه جرقه ، صدتا فانوس یه رویاست
2706