2737
2734
عنوان

طلا بخرم بهتره یا سکه

21527 بازدید | 27 پست
میخوام هرماه یه چیزی پس انداز کنم ولی پول که باشه خرج میشه حالا نمیدونم هر ماه یه ربع سکه بخرم یا هر دو ماه یه بار یه تیکه طلا به نظر شما کدوم بهتره
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اگرمیخوای استفاده کنی طلا کم اجرت بگیر که ضرر نداشته باشی وگرنه سکه خوبه منم همین کارو میکنم، اگر پول قابل توجهی داری بذار بانک سودشو بگیر با سودش سکه بگیر وگرنه ٢٠٠ یا ٣٠٠ در ماه سودی نداره
2742
اخه پول یه جا ندارم هر ماه میخوام یه چیزی کنار بذارم از حقوقم
آرامش یعنی اینکه.....همیشه ته دلت مطمئن باشی که توی سینه کسی که دوسش داری.... یه خونه گرم داری.....
2740
تأتی شما مشاور أمور مالی هستی؟ ٢٠٠ تومن تو بانک چی میشه؟ بهترین سرمایه گذاری در بلندمدت خرید طلاسم چون تو بلند مدت جواب میده، طلا همیشه طلاست. من بارها اینکارو کردم سودهای خوبی هم کردم. الان وقت خریده
من از طلا خیلی ضررکردم,دوتومن داشتم,یه تومن روطلا خریدم,یه تومن توبانک گذاشتم,ازیه تومن طلا400ضررکردم,ازیه تومن پول تاالان200سودش شده
وزن اولیه۴۳.وزن اول۵۲ وزن دوم۵۴وزن هدف۷۰💞💞💞💞
2706