2737
2739
36 ساعت استفراغ کرد بعد الان نزدیک 24 ساعته که اسهاله و دکتر متخصص که بردیمش دیشب احمق نفهم براش دیفن هیدرامین و استامینفن داده که تبش اصلا پایین نیومد
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
صبح براش شیاف گذاشتم از داروخانه گرفتم و شربت بروفن که بعد از یکساعت تبش قطع شد ولی الان اسهالش ادامه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دور چشمش حلقه سیاه زده بهش کته ماست دادیم 3 قاشق خورد و انواع ابمیوه طبیعی سیب و پرتغال اما همش با بیرون رویش دفع شده
2742
2738
سلین جون دخترت چند وقتشه
هیچی نمیخوره.
الان دکترها نیستند اون بیسوادی هم که دیروز بردمش شربت سینه بهش داد خدا ازش نگذره
دختر من هم 2 سالش که بود از شبش شروع شد تا فردا صبح همش بالا میآورد بردیمش دکترش سرم زد چند ساعتی اورژانس بودیم گفت اگه دوباره بالا بیاره باید بستری بشه که تا عصر چند بار بالا آورد بردیم بیمارستان طالقانی بستری کردیم و تا دو شب اونجا بود و شب دوم اسهال شدید شد و روز دوم خدا رو شکر خوب شد و مرخصش کردن
عصاره همه مهربانی ها را گرفتند و از آن مادر را ساختند.
خواهش میکنم چیزی بلدید بگید هیچ کس نیست که چیزی بدونه؟من چون یک بچه 15 ماهه دارم امکان نداره بتونم بستری کنم بچه بزرگمو حتی شده پرستار بیاریم خونه
2706