2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

من

درد وحشتناک جفت گوشام، پارسال بود فکر کنم

انگار آب رفته بود تو گوشم عفونت کرده بود

دکتر یه آمپول و یه سرم و قرص و قطره چشمی داد

الانم چند وقته خارش داره ، دیوونم کرده یعنی بازم عفونته؟

مهربون باشیم✨
2738

نمیدونم گوش وسط بود اول یا آخر 

ولی من از بچگی گوش سمت راستم عفونت میکرد ووووحشتناک گاهی بوی عفونتشو بقیه هم متوجه میشدن فقط دارو ک خوبم نمیشد 

آخر سر ماه اخر بارداریم رفتم ی دکتر ک گف باید عمل بشه گف پردش پاره شده البته تمامه دکتراییم ک از بچگی رفتم میگفتن بزرگ شد باید عمل بشه ب پدرو مادرم 

خلاصه بچم دوماهش بود عمل کردم ی عمل سخت ک دکترم بعدش میگف سخت ترین عملی بود ک تو عمر جراحیم انجام داده بودم میگف زنده بودن یک معجزش با اون عفونت و وضع گوشی ک داشتی 

مبگف تمام استخون ریزه های گوشت پودر شده بودن ☹☹☹

خلاصه ک الان ۱۰ ساله عمل کردم و خوبم 

البته شنواییم یکم کم شده بعد عمل وقتی پرده ی گوشم پاره بودو نمیدونستم شنواییم عالی بود 

البته ی چیز دیگم بگم قبل زایمان ک رفتم دکتر ببینه گف ی سوراخ کوچیک داره پرده ی گوشت اما بعد زایمان کلا داغون شده بود بخاطر فشارهای زایمان طبیعیم

حالا هی بگید زایمان طبیعی خوبه والا ی جای سالم نداریم بعدش😐😐😐

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘

حتما باید بری دکتر متخصص گوش و حلق و بینی معاینه کنه بعد تجویز کنه.

تو خیلی با ارزشی حتی اگر(ازدواج نکرده باشی،بچه دارنشوی،سرکارنروی،پول نداشته باشی،از چهره ات ناراضی باشی)   همین که زن هستی کافیست آفریده زیبای خدا.
من درد وحشتناک جفت گوشام، پارسال بود فکر کنم انگار آب رفته بود تو گوشم عفونت کرده بود دکتر یه آمپ ...

شستشو داد 

قرص چی بود 

میترسم تو این کرونا برم دکتر اونجا یه درد به دردام اضافه شه 

😒

من خیلی درد داشت گوشم .ی گروه طب اسلامی بودم گف پیاز بذار رو گاز بعد بذار کمی داغیش بیفته وسطشو بذار داخل گوشت رو اونطرفت بخواب ..ایناکارو کردم تا دراوردم کلی عفونت اومد بیرون و سریع هم خوب شدم

شستشو داد  قرص چی بود  میترسم تو این کرونا برم دکتر اونجا یه درد به دردام اضافه شه

نه اصلا شستشو نداد، اسم قرصشو یادم نمیاد

آمپولا هم از خانواده ی پنیسلین بودن

مهربون باشیم✨
2706