2733
2734
عنوان

عصب کشی در بارداری

58 بازدید | 7 پست
سلام من شش ماهه هستم یه ماه پیش درد دندون داشتم که دکتر گفت دندونم به عصب رسیده ودندونم را پانسمان کرد وگفت بقیه کارهای عصب کشی باشه برای بعد از زایمان الان دوباره همون دندون درد گرفته رفتم دکتر میگه داره عفونت می کنه اموکسی سیلین داده بخورم ولی هنوز درددارم دکتر نظرش این بود که برم عصب کشی کنم البته برای عکس گرفتن هم از روپوش سربی استفاده می کنه حالا نگرانم نمی دونم چه کارکنم
خداوندا مرا آن ده که آن به

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
من هفته ۳۲ عصب کشی کردم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ولی عکس نگرفتم ایتقدر درد داشتم که مشخص بود عصب کشی میخواد
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
این همه ادعا میکنن علم پیشرفت کرده هنوز راه حلی برای این قضیه ندارن مادر بیچاره باید یا دردو تحمل کنه یا تا اخر بارداری تن و بدنش بلرزه که خدای نکرده بچه اسیبی ندیده باشه
بهشت را به بها دهند به بهانه ندهند
2738