2733
2734
عنوان

رستوران و فست فود

1227 بازدید | 19 پست
میخوام بدونم شماها هفته چند بار میرین بیرون غذا میخورین؟
آخه اگه در هفته 1بار غذای بیرون خورده باشیم دفعه دوم شوشو میگه ما همش غذای بیرون میخوریم!!!!!!!!!
اگه بشه 3 بار که دیکه هیچییییییو
میگه هیچکی مثل ما اینقدر فست فود و اینا نمی خوره!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه بگین ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شوهر من غذای بیرون رو دوست داره واگر از نظر مالی مشکلی نباشه حتی خودش پیشنهاد میده بریم بیرون غذا بخوریم ولی من سعی میکنم غذاهای خوبی تو خونه درست کنم تا مجبور نباشیم بریم بیرون غذاهایی که معلوم نیست چی توش ریختن رو بخوریم.....منم بدم نمیاد تفریحی غذای بیرون رو بخورم ولی زیادیش واقعا ضرره...
خدایا شکرت
Lilypie Pregnancy tickers
وای من تقریبا یه روز در میون از بیرون میگیرم .بعضی وقتا هم ناهار هم شام .مثلا من از 3 شنبه تا حالا غذا نپختم البته 5 شنبه مهمونی بودیم
۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 
ما هم هفته ای یکبار حداقل از بیرون غذا میگیریم یا میریم بیرون غذا میخوریم..... همسری من هروقت دلش غذای بیرون نخواد میگه تو خونه غذا درست کن یا ساندویچ درست کن و اینا.....

اما وقتی هردو حوصله نداریم یا هوس کردیم میریم بیرون و چون اغلب جاهای شیک و قشنگ میریم روحیه امون هم عوض میشه.... هیچوقت رستوران الکی برای شکم پر کردن نمیریم
2706