2733
2739
بزرگه که سه سال و نیمه هست دیروز از عصر تا صبح 6-7 بار بالا آورد و تمام امروز اسهال /عصر بردیمش متخصص کودکان و دارو و یک امپول ضد تهوع براش زد بماند که روز پنجشنبه به چه سختی متخصص پیدا کردیم. اما کوچیکه که 15 ماهشه بینیش کیپ شده و نمیتونه خوب نفس بکشه دکتر نبردمش ولی قطره کلرور سدیم ریختم و الان خوابه.
تب دختر بزرگم با تب سنج 37و 2 دهمه ولی خیلی داغه ساعت 2 نیمه شب میشه 4 ساعت که بهش باز استامینفن بدم میترسم تشنج کنه.

برای کوچیکه چیکار کنم؟
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
اول از همه برای بزرگه اب انار خنک بگیر طبیعی بده بخوره اگه تبش هم روی 37 نه چه لوزومی داره استامینوفن بدی خوب یه 1ساعت دیگه پاشو دوباره بسنج اگه بالا رفته بود بهش بده اخه استامینوفن هم برای کبد ضرر زیادیش

خوب عزیزم خوب کاری کردی قطره ریختی تو بینیش ولی سعی کن از بچه بزرگت دورر بخوابونیش بعدشم همیشه یه قطره منتول خونه داشته باش برای این مواقعه عالیه اگه دور بالشش بریزی تا صبح بینیش باز میشد بخور روشن کن بالای سرش اصلا اسپند دود نکن تا بینیش کیپه
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فاصلشون رو از هم زیاد کن
بیشتر مواظب بزرگتره باش که اسهال و استفراغ داره ، شربت آبلیمو و مایعات بهش بده
برا کوجیکه هم تستامینوفن بده برا پیشگیری
نگران نباش
صاحب اراده فقط پیش مرگ زانو میزند؛آن هم در تمام عمر یک بار بیشتر نیست!
2731
مامان خانومی من دخترمو بردم دکتر
گفت هر شش ساعت 5 سی سی استامینوفن و اگه تبش پایین نیومد شیاف بزنم
دیفن هیدرامین هم داد
از وقتی از دکتر برگشتیم دخترم خوب خوب شد...ههههههههههه
البته با استامینوفن تبشو کنترل می کنم
کهیرش هم گفت چیزی نیس واکنش به تب بوده
آب هست،ولی کم است!!!
تب بالای 38 برا بچه جدیه
مواظب بشی اتفاقی نمی افته
برا پیشگیری 6 ساعت یه بار استامینوفن بده
صاحب اراده فقط پیش مرگ زانو میزند؛آن هم در تمام عمر یک بار بیشتر نیست!
شادی یه چیز بگم تمام بدن پسرم شد کهیر کهیر منم بردمش دکتررررررررررررررررررررررررررررررررر
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2738
سوری جون دکتر گفت 4 ساعتی بدم خیلی نگرانشم تمام آب بدنش از دست رفته و هیچی هم نمیخوره ببریمش سرم بزنه به نظرشما؟
ببین به جای این قطره های شیمیایی تب بر همیشه عرق بید داشته باش با عرق بادرنجبویه که نصف از هرکدومو بریز تو یه لیوان ا عسل یاقند شیرین کن هی به مروز زمان بده بهش بخوره بعد به جای هر 4 ساعت هر 6 ساعت قطره بده راستی تو چرا شربت ایپوکیم نمیدی بهش هم خوش طعمه هم بت رو خوب پایین میاره
عزیزم به خاطر اسهال واستفراغشم اینو یادت باشه همیشه از این بسته های کیدی لاکت تو یخچالت نگهدار خیلی خوبه هم خوش طعمه همه بچه ها راحت میخورن میتونی تو ماست یا نوشیدنیش یا اب قاطی کنی بدی بخوره
اگه اسهالشم زیاده شربت لوپرامید بهش بده 1ونیم سی سی بهش در روز 3 وعده بده سر دوروز میبندتش
مامان خانمی چه اطلاعتی داری
من خودم طرفدار تب سنتی هستم خیلی خوشحال میشم اطلاعات بیشتر بهم ببدی
من خیلی از آویشن و پونه استفاده میکنم
2706