2737
2734
عنوان

شربت آبلیمو و عسل مسکنی بسیار عالی

5901 بازدید | 3 پست
میخوام چیزی که تجربه کردم رو بهتون بگم...چند روز پیش زیر دلم به شدت درد میگرفت طوری که واقعا از درد به خودم میپیچیدم. من زایمان طبیعی کردم و به جرات میتونم بگم دردی که میکشیدم از درد زایمان بدتر بود. ظاهرا دلم سرماخورده بود برای تسکین درد قرص هیوسین میخوردم چون سیر میدم نمیشد زیاد دارو استفاده کنم و قرصا هم فوقش دو ساعت ارومم میکرد چهار روز به این منوال گذشت تا اینکه پزشوی که داره رو طب سنتی کار میکنه بهم گفت سربت ابلیمو عسل بخور واسه دردات...راستش خندم گرفت چون من با دیکلوفناک 50 فقط چند ساعت اروم بودم و حالا او میگفت یه شربت ساده درد منو تسکین میده...اما ازم خواست امتحان کنم و در کمال ناباوری دیدم نتیجه میده....تا میدیدم درد داره شروع میسه یک لیوان شربت عسل با ابلیموی تازه میخوردم و در عرض چند دقیقه درد نا پدید میشه...اینو گفتم که مامانای شیرده و خانومای باردار بدونن یه مسکن عالی و البته قوی هست که موقع درد میتونن ازش استفاده کنن
مرسی عزیزم میشه میزان هر کدوم رو هم بگی ما خیلی شیرده و باردار تو فک و فامیل داریم حتما بدردشون میخوره
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728