2737
2739
عنوان

ترک هاى روى شکم در بار دارى

40841 بازدید | 15 پست
مى خواستم به همه خانم هاى حامله توصیه کنم اگه نمى خوان پوست شکم ترک ترک بشه مرتب روغن زیتون بمالندو یا محتوای کپسول ویتامین اى E

چون درمانش خیلى سخت و تقریبا غیر ممکنه

با آرزوى دورانى شیرین براى همه
سلام
من خودم توی هفته 18 هستم و زمانی که تو هفته 15 بود کرم موستلا و لیراک برای بارداری خریدم . فکر میکردم زوده ازش استفاده کنم اما یه روز صبح که بیدار شدم دیدم که دو تا خط قرمز افتاده زیر شکمم. فوری کرم ها رو استفاده کردم حالا رنگش خیلی کم رنگ تر شده ( تقریباً صورتی ) اما ترک جدید هم نخورد.
از همه ی شما خواهش میکنم زودتر اقدام کنید و فکر نکنید زوده . همون هفته های 15-16 که رحم شروع به بالا اومدن از لگن میکنه وقت مناسب برای استفاده از کرم و حتی کمربند بارداری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام من قبل از بارداری همیشه بعد از حمام کرم بدن میزدم و از ماه 2 بارداریم هم کرم ماستلا دوبل اکشن رو استفاده کردم
تقریبا اصلا ترک نخوردم من اواسط هفته 37 سزارین شدم
بعدش دیدم چندتا ترک سفید رنگ وسط شکمم خورده اینقدر کمرنگ بودن که زمان حاملگیم اصلا ندیده بودمشون
به نظر من این کرم واقعا موثره چون تمام خاله ها و مامانم ترک دارن حتی خودم در دوران بلوغ روی باسنم ترک خورده حتی توی بارداریم هم کمی ترک خورده چون متاسفانه اونجا رو کرم نزدم!

البته من توی حاملگیم زیاد چاق هم نشدم
2738
آخه روغن زیتون خیلی چربه و لباسهای آدمو لک میکنه من از روغن بچه استفاده میکنم.چرب هست اما اگه یه مدت کوتاهی صبر کنی جذب پوست میشه البته منم تو ماه 5 هستم و هنوز پوستم ترک نخورده
سلام به همه ی دوستان عزیزم.
منم روی بدنم خط افتاده بود که بهش میگن خطوط حاملگی یا استریا. اذیتم میکرد. کرمهای زیادی مصرف کردم بی فایده بود. دکتر ها هم میگفتن درمان نداره اما پیش دکتر هراتی رفتم خدارو شکر مشکلم بر طرف شده خوشحالم و امیدوارم که اگه این قضیه ناراحتتون میکنه برید و خوشحال بشید
راستی این شماره دکتر هراتی88503708 - 09121726403
سلام دوستان.
ظاهرا ترک پوست شکم سه تا علت داره.
یکیش کمبود ویتامین گروه B.
یکیش دلایل هورمونی.
یکیش هم کشسانی پوست.
برای کمبود ویتامین گروه B بهتره از همون موقعی که متوجه بارداریتون میشید,هر روز یه کاسه کوچیک سوپ جو بخورید.و همینطور یک مغز گردوی کامل.چون هردوی اینها تا حد زیادی کمبود ویتامین B رو جبران میکنه.
برای دلایل هورمونی هم که از دست ما کاری ساخته نیست.
برای کشسان بودن پوست هم بهترین راهش روغن زیتونه.که باید دایم استفاده شه.
موفق باشید...
منم با ساناز جون کاملا موافقم.منم از اول شروع حاملگی اینکارو کردم اما متاسفانه ترگ خورد. و الان که 7ماهه از زایمانم گذشته خیلی خیلی به خاطر این مسئله ناراحتم. اگه قرار باشه ترک بخوره حتما میخوره.دقیقا بستگی به جنس پوست داره همین
2706