2733
2739
عنوان

رژیم شیر گرفتم

12047 بازدید | 66 پست

امروز اولین روزمه میخوام حدود یک ماه بگیرم 

دوست دارم همراه هم داشته باشم 

کسی دوست داشت بیاید با هم رژیم بگیریم 

صبحانه : یک لیوان شیر و یه دونه خرما و یه میوه 

نهار: دو لیوان شیر دو خرما نصف موز 

عصرونه: یه لیوان شیر یه میوه یه خرما 

شام: پروتئین و یه سیب زمینی کوچیک و یه کاسه سالاد کوچیک شامل خیار و گوجه و کرفس و کاهو 

من قرص مولتی ویتامین و بیوتین هم میخورم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

آفرین که اراده ی رژیم گرفتن داری

فقط یه چیزی داخل شیر سعی کن 

یکم پودر دارچین و یکمم پودر زنجفیل بریزی 

طبع شیر سرده اینجوری یکم بهتر میشه

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊
2740

چرااین رژیم سخت رو؟چرا باکالری شماری بجای یک ماه سه ماه آروم آروم و بدون برگشت کم نکنی؟

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
اتفاقا خیلی خوبه الان وقت شیر خوردن دیگه شیرگرم و خرما عالی 

شیر سردی هست و فوق العاده برای مفاصل توی فصل پاییز زمستون ضرر داره و باعث رماتیسم میشه

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
شیر سردی هست و فوق العاده برای مفاصل توی فصل پاییز زمستون ضرر داره و باعث رماتیسم میشه

رماتیسم یه بیماری ارثی و خیلی هم باید شرایط بد باشه تا مبتلا بشیم با یک ماه هیچ هیچ اتفاقی نمیوفته مگر باردار یا مریض سرطانی یا بیماری سختی داشتی باشیم که بازم معلوم نیست که این رژیم بدترش کنه 

چرااین رژیم سخت رو؟چرا باکالری شماری بجای یک ماه سه ماه آروم آروم و بدون برگشت کم نکنی؟

حدود 93 بودم بعد از بارداریم با دکتر کرمانی کالری شماری کردم ولی خیلی سختم بود تا این وزن هم با ورزش و کالری شماری اومدم تو سه سال بعدشم خیلیا میگن کالری شماری دیگه قدیمی شده علمی نیست دیگه

2706