2737
2739
سلام عزیزان

با معجون لاغری گل آرام لاغر شوید و از لاغریتون لذت ببرید .

این معجون ترکیبی از گیاهانی می باشد که لاغرکننده و آب کننده چربی بوده و زیر نظر اساتید ما با درصدی خاص ترکیب می شوند .

گیاهانی چون : زیره ، باباآدم ، کرفس و ...

این محصول 100 درصد تضمینی بوده و 100 درصد گیاهی می باشد .

نزدیک 50 کاربر تو این سایت و یه سایت دیگه این محصول رو از ماخریدن و خدارو شکر هنوز کسی ناراضی نبوده .

ارسالش کاملا رایگانه ( البته اگه بالاتر از 5 لیتر خرید کنید) .

فقط کافیه معجون لاغری رو تو گوگل سرچ کنید تا ببینید چقدر این معجون طرفدار داره !!!

با خرید 1 لیتر هم توقع معجزه نداشته باشید ( چون این معجون مثل قرص های شیمیایی اثر فوری نداره ولی خوب عوارض هم نداره)
عرقیات گل آرام
کد تخفیف برای بچه های نی نی سایت : nini

برای سفارش از راه های زیر استفاده نمائید.
پرشین تولز

عرقیات گل آرام
| | |
بله مامان پویان میشه استفاده کرد . این محصول چون گیاهیه نمیشه دقیق بگی با مصرف مثلا هر لیترش چقدر کم میکنه ولی تو تاثیرش شک نکنین ، خوبم جواب میده (تا 10 و 15 کیلو هم داشتیم). پیشنهاد بنده اینه 3 تا 3 لیتری خرید کنید که با تخفیف ویژه نی نی سایت میشه 53865 تومان البته با ارسال رایگان
| | |
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
سلام.....من برای پسرم میخوام..سیزده ساله شه...محدودیت سنی نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مزه اش چطوره.؟؟؟
همچی میگید وااااای کاربر قدیمی با پستهای کم!!!حس پیرزنهای ساکت و مغرور و کم حرف بهم دست میده😅😅😅
2740
خاتون جون تو شهرستان نمایندگی نداریم ولی ارسالش به تمام ایران رایگانه (البته اگر بالاتر از 5لیتر سفارش بدید)
ببین بهترین حالتش مصرف در یک دوره 40 روزه است که باید 10 لیتر سفارش بدی و قبل از هر وعده غذایی یک استکان مصرف کنی عزیزم
| | |
ریحانه عزیز سلام من تازه تاپیکتو دیدم من این معجونو برای خودم و داداشم میخوام میشه به سوالام جواب بدی ؟؟؟؟
1- من دارم شیر میدم ضرر نداره ؟ و اینکه دستور استفاده خاصی داره ؟
2- باید رژیم غذایی هم بگیری یا باخوردن این معجون بدون رژیم لاغر می شی ؟
3- بعد از هر وعده غذایی باید استفاده کنی ؟
4- تا حالا شده کسی با خوردن این معجون وزن کم نکنه ؟؟
ممنون ببخشید زیاد سوال کردم
سلام ندا جون
1- نه در شیردهی ضرر نداره ، اتفاقا یکی از بچه های اینجا که اونم شرایط تورو داره هفته پیش فکر میکنم این معجون رو سفارش داد .
2- ببین عزیزم این معجون اشتهاتو کم میکنه و چربی سوزم هست ولی بهتره خودتم یکم کمکش کنی تا تاثیرش رو ببینی
3- این معجون رو باید 15 دقیقه قبل از هر وعده غذایی استفاده کنی و دورش 40 روزه است(یعنی 10 لیتر)
4- این معجون رو خیلی ها استفاده کردند ولی هنوز کسی نگفته که تاثیر گذار نبوده براش و همه راضی بودند .

بازم سوالی داشتی بپرس .
| | |
2706