2737
2734
عنوان

مامانا میشه بیاییین سوال دارم؟

219 بازدید | 27 پست
دیروز رفتم سونو گفت وزن نی نی کمه چکار کنم؟
فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین. خدایا همه نی نی ها سالم وصحیح بدنیا بیان پسر ماهم همینطور انشالله
سلام چند هفته هستی و وزنش چقدر بوده؟
یا سریع الاجابه! مرا... پشت ِ خواستن آرزوهای کوچکم معطل نکن!!! رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مولتی ویتامین پریناتال ، کباب ، گوشت مرغ وقرمز و بستنی برای اضافه کردن وزن خیلی خوبه
یا سریع الاجابه! مرا... پشت ِ خواستن آرزوهای کوچکم معطل نکن!!! رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء
شیر کاکائو ....دوستم هم وزن نی نی اش کم بود دکتر بهش گفت شیر کاکائو بخور ....البته خودت درست کنی بهتره...البته بازم با پزشک مشورت کن گلم
همه دنیا بخواد و تو بگی نه، نخواد و تو بگی آره تموم....همین که اول و آخر تو هستی به محتاج تو محتاجی حروم.....
2738
مامان علی تیکت بارداریمون یکیه نگران نباش سعی کن به خودت برسی نه اینکه زیاد بخوری ولی هر چی میخوری پر انرژی باشه
منهم گوشت و مرغ نمیتونم بخورم منم تازه سونو رفتم وزنش خوب بود ولی أصلا نگراش نباش
اول اینکه مهم اینه از 2500 رد بشه که خوب داره رد میشه دوم اینکه سونو اشتباه هم می کنن یکی اش خود من سوم اینکه بستنی و جگر بخور چهار که همون قبل اول هست ، فقط " بسپار به خـــــــــــــدا " خالق جوجه کوچولوت
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
من خودم در کل دوران بارداری ، کلا ، 9 کیلو اضافه کرده بودم ، ولی بچم بالای سه کیلو بود اینم مهم نیست یکی دیگه هم اینکه ، واققعا روزای آخر وزنگیری بچه خیلی زیاده ، شک نکن و اصلا غصه نخور حالا بگو چرا هیشکی نمیاد ، من خودم قد همه هستم !!!!! ههه
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
دیروز رفتم سونو گفت 34 هفته و6 روز وزن نی نی 2200 . امروز رفتم جای دیگه گفت 35هفته و 6 روز وزن 2450 اخه چرا؟
فالله خیر حافظ و هو ارحم الراحمین. خدایا همه نی نی ها سالم وصحیح بدنیا بیان پسر ماهم همینطور انشالله
هفته های آخره که نی نی تازه وزن میگیره سعی کن این پیشنهادایی که دوستان میگن رو انجام بدی بعدم اگه هم نی نیت با وزن زیر سه کیلو به دنیا اومد بازم ناراحت نباش چون اینجور بچهها زودتر وزن میگیرن
2706