2733
2739
موضوع از این قراره که من ششم خرداد همین امسال طرح ۱۸ گیگ شش ماهه ی مبین نت رو خریداری کردم و (مثلا) با سرعت ۱۰۲۴. حالا اینکه که سرعتش از ۱۲۸ که چه عرض کنم از ۶۴ هم کمتر بود به کنار! هنوز یه ماه نشده اومدم برم یه چیزی تو گوگل سرچ کنم دیدم به صفحه ی اتمام اعتبار هدایت شدم! قیافه من تو اون لحظه :O

فکر کردم اشتباه شده زنگیدم به پشتیبانی مزخرفش. بعد از یک ساعت پشت خط بودن یکی اومد گفت نه! شما استفاده کردی! گفتم اخه چطور همچین چیزی ممکنه من با این سرعت مزخرف پیج هم به زور باز میکنم چه برسه به دانلود فیلم! چطوری در عرض کمتر از یک ماه ۱۸ گیگ به فنا رفت؟ گفت ما نمیدونیم بهتره اسم اکانت و پسوردتون رو عوض کنید و چون هنوز پنج ماه دیگه مونده از زمان طرحتون بهتره طرح رو نسوزونید و به جاش حجم اضافه بخرید! خدا خیرش بده! چه پیشنهاد عاقلانه ای بهم داد خودم عقلم نمیرسید! خلاصه از اون روز تابحال سه بار ۴ گیگ ۴ گیگ حجم اضافه خریدم و فرتی تموم میشه! امروز گفتم بذار چک کنم ببینم کس دیگه ای هم مشکل منو داره یا نه دیدم بععععله چه خبره! نه تنها نظر من که نظر عده کثیری از استفاده کننده های مبین نت معتقدند: مبین نت دزد که چه عرض کنم شاه دزده!

خلاصه دردسرتون ندم اگر از ما میشنوید دور مبین نت رو خط بکشید. گول تبلیغات رنگ و وارنگشو نخورید. یه جمله هم که جدیدا یاد گرفتن بگن اینه که به همه کسایی که اعتراض دارن میگن مودمتونو وقتی کار ندارید از برق بکشید! اخه عقل کل مگه اینکه مثلا بازی کندی کراش اطلاع میده که میتونید بازی کنید یا فلانی تو وایبر و تانگو و اینستاگرام جوین شده مگه چقدر اینترنت میخوره که به خاطرش مودمو از برق بکشیم؟ ما رو چی فرض کردی؟ گوشامونو اینقدر دراز میبینی؟

دزدی تو روز روشن دیده بودید؟ حالا ببینید!

فقط کافیه عبارت کلمه ی مبین نت دزد رو تو گوگل سرچ کنید تا ببینید چه خبره. دو تا نمونه بارزش رو براتون میذارم.
http://nomobinnet.mihanblog.com
www.mobinnetiha.blogfa.com
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

شانس اوردی پس. حتما یادشون رفته ازت بدزدن! دوستای منم همه از همین موضوع کم شدن یکباره ترافیکشون شاکیند
بال زدن پیش از موعد اصل دیوونگیه! فرقی هم نمیکنه که جوجه عقاب باشی یا جوجه کلاغ!
2728
نازنین جان من اصلا کاری به حرفای تو نت ندارم. من مشکل خودمو دوستامو میبینم که از خرداد تابحال اینهمه پول تو جیبشون ریختیم.
2738
دقیقا برای من هم بارها همین اتفاق افتاده وهربارهم بهم میگن اسنفاده کردی یا یکی داره از اینترنت شما استفاده می کنه پس ورد روهم عوض کردیم باز هم فرقی نکرد
من هم مطمین هستم که اینقدر استفاده ندارم واصلا خیلی کم دانلود می کنیم ولی دایم میگه اعتبارتون تموم شده
من و بابام جفتمون ادمایی هستیم خوره ی نت

هم من زیاد دانلود دارم هم بابام ولی ماهی 3-5 گیگ بیشتر کم نمیکنه

نمیدونم !

برم خدا رو شکر کنم پس:)))
خدایا ممنونم که بهترین ها رو برام رقم زدی! تا آخرش همراهمون باش
لوبیای سحرامیز دقیقا همین حرفو به منم زدن. منم گفتم شما به عنوان سرویس پروایدر باید متوجه بشید که کی داره از حجم دانلود من استفاده میکنه ولی یارو دست و پاشو گم کرد و زد به در و دشت.
منم میگم اگرم میخواستم نمیتونستم در عرض کمتر از یک ماه ۱۸ گیگ مصرف کنم.
هیوا مبین نت دزده دزد! من که راضی نیستم ایشالله حناق شه این پولایی که از دزدی بالا میکشه
2706