2737
2734
عنوان

فوری کمک

2409 بازدید | 8 پست
پدرم دیسک کمر حاد دارد و در خطر فلج است قصد عمل داریم بیمارستان امام حسین مشهد بستری است کسی دکتر علیرضا رفعتی را میشناسه کارش چه جوریه ؟؟؟
هر آن کس که به تو دروغ گفت از صفحه دل محوش کن.
نفس جان من یه دکتر میشناسم تهرانه کارش حرف نداره دروغ چرا شوهر خواهرم در خطر فلجی مطلق بود و فقط خدا این دکتر رو برای خواهرم فرستاده انگار توی شهرمون اگه میموند حتما ...
دکتر محمد منصوری نصب
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نفس جان حتما از سابقه کاریش مطمئن بشید

ایشالله بابای گلت زودتر حالش خوب میشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
عنوان تایپکت رو عوض کن که مشهدی های عزیز بیاید کارتون دارم

اینجوری بیشتر میان
اگه می تونید بیایی تهران دکتر فریدون سلطان خواه کارش عالیه یکی هم دکتر ابوالفضل رحیمی زاده ریسس انجمن ستون فقرات ایران هست که جزو بهترینها هستند واکثر ارتوپد ها این دو دکتر رو میشناسند
2738
اگه می تونید بیایی تهران دکتر فریدون سلطان خواه کارش عالیه یکی هم دکتر ابوالفضل رحیمی زاده ریسس انجم ...

منم خودم کار دکتر رحیمی و قبول دارم . خذایی خیلی ماهره و استاده 

مثل اون ندیدم . اخه یکی از کسایی که عمل کرد و به چشم دیدم 

واقعا با سواده این دکتر