2737
2734
سلام
پسر من 8 ماه و سه ههفته اش هست از6 ماهگی یعنی سه ماهه نه قد دورسر و وزنش تغییری نکرده بردم دکتر چکاپ کامل داد همه چی خداروشکر نرمال بود و دکترش سندروز نوشت ولی دراین 3 هفته قدو دور سرش تغییری نکرده وزن هم با وزنه خودمون تغییری نکرده هنوز دکتر نبردمش کسی بچه اش اینجوری بوده چیکار کرده خیلی نگرانم ممنون میشم راهنمایی ام کنید فقط من نمیتونم انلاین باشم چون پسرم خیلی شیطونه باید همش دنبالش باشم اگه نبودم جواب بدید میام میخونم ممنون ازهمگی
Lilypie Maternity tickers
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
به غذاش میرسم غذا خوردنش خوبه بدک نیست یعنی ولی چرا رشد نمیکنه شیرخودمو میدم هرکاری کردم هرنوع شیرخشکی امتحان کردم گفتم شاید شیرم مقوی نیست لب نزد حتی فرنی روبا شیرخشک درست کردم نخورد
2740
داره دندون درمیاره یکی و نصفیش درامده خیلی شیطونه هم بهداشت میبرم هم دکتر دکترش گفت یهو رشد میکنه نگران نباش ولی بهداشت ترسوندنم گفتن یعنی چی رشد نکرده گفتم خیلی شیطونه گفت مگه بقیه نیستن خوبم رشد میکنن دلمو لرزوندن
من دستم میلرزه اضافه کنم میگم نکنه مضر باشه ارد ذرت و کنجدم تو یخچال دارن باد میخورنا ولی تا حالا نریختم چند روزه پودر جوانه خریدم براش پودر کنجد بریزم داره 9 ماهه میشه هرچی رو کارت نوشته میریزم اینو ننوشته منم مثلا دارم علمی بزرگش میکنم ازاونور دیوار افتادم
2706