2733
2734
عنوان

ترک های شکم

1747 بازدید | 10 پست
سلام دوستان
من هفته 31 بارداری هستم.
از هفته 25 رو شکمم خط های قرمز رنگ افتاد و تا حالا ادامه داره با اینکه انواع و اقسام کرم های ضد ترک رو استفاده کرده بودم.
الان مشکلی که دارم اینه:جاهایی از شکمم که ترک ورداشته به شدت می خاره طوری که شب ها اصلا نمی تونم بخوابم.دکتر کرم کلامین با بتامتازون داده ولی اصلا یه ذره هم اثر نداره.
کسی بود که مثل من باشه ؟چی کار کردین؟
و اینکه کسی بوده بعد زایمان ترک هاش رو با لیزر از بین ببره ؟ایا مفیده؟
مرسی ازتون که جواب میدین.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کرم موستلا معرفی میکنم
هم برا پیشگیری از ترکش خوبه
هم برا درمانش که قوطی شیشه اییه
البته من برا جای بخیه هام از سیکاکتیو اوریاز استفاده کردم تو رفع خارش هم خوب بود
2742
مرسی بچه ها که جواب دادین.
ارمانا جان برا درمانش از الان شروع کنم موتسالا رو استفاده کنم؟
اتوسا جان ترک دیگه افتاده اونو بیخیال شدم فعلا ولی خارشش امونم رو بریده.
مرجان جان نا امیدم کردی من همش به فکر این بودم که بعد از دنیا اومدن پسرم فوری برم لیزر کنم تا شکمم مثل قبل شه !!!
نمیدونم درمانشو تو بارداری میشه شروع کرد؟
من بیشگیریشو برا شکمم زدم عالی بود ترک نخورد ولی پاهام پشت زانو که نزدم ترک خورد
درمانش 100 درصد خووب نمیشه ولی یه کم بهتر میشه
جالبه که از من اصلا نمیخارید ولی پشت زانوم میخارید
سلام عزیزم..می تونی از کرم هیدرودرم استفاده کنی...اگر قرار باشه ترک بخوره هرچه قدر هم تلاش کنی باز هم ترک می خوره ولی حداقل من با استفاده از این کرم التهاب و خارشش رو کم کردم
خدایا از تو می خواهم که خورشید همین روزها از کوچه ی اختر طلوع کند..
2740
من کرم موستلا استفاده کردم با اینکه ما تو فامیلمون همه ترکهای وحشتناک دارن من شکمم عالی بود اصلا معلوم نبود زایمان کردم... الان که دوباره باردارم یه مدل دیگه از همون موستلا استفاده میکنم
با احترام به نظر دوستان کرم واقعا موثره.روغن زیتون روزی 5 بار هم جای کرم روزی دو بار رو نمیگیره.من کرم اورال فتو لستیل ژلش رو استفاده کردم.تو دو تا بارداری وقتی تموم میشه تا بخرم هیچی جاش رو نمیگیره اما موسلا امتحان نکردم:)