2733
2739
عنوان

از مهد کودک دخترم خیلی شاکیم

382 بازدید | 13 پست
امروز رفته بودم کارای ثبت نامی دختر یکسالمو انجام بدم صحنه ایی دیدم که واقعا عصبیم کرد....دخترم داشت با بچه های دیگه بازی میکرد یه دختربچه انداخته بودش روی زمین و سوارش شده بود مربی هم پیششون نبود و دنبال وراجی با یکی دیگه بود طفلی دخترم از ترس نفسش بند اومده بود....به مربی اعتراض کردم در جواب گفت باید بچه تون از خودش دفاع کنه!!!!!!
با عصبانیت بچه رو برداشتم اوردم خونه...
موندم همه مهدکودکها اینقدر خوب به بچه رسیدگی میکنن!!!!
امروز به این نتیجه رسیدم که یه یکم بزرگتر شد بذارمش باشگاه حرکات رزمی یاد بگیره
رو بعضیها باید برچسب زد: تست شد آدم نیست....
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

متاسفانه باردارم و مهر هم باید برم دانشگاه....ولی بقول شما لزومی نداره بذارمش مهد ...همش به اصرار شوهرم ثبت نامش کردم
2742
آخی...چه مربی احمقی...
خواسته حاضر جوابی کنه
فهمیده کارش اشتباه بوده اینو گفته..پررو

فقط بلدن پول بگیرن
عزیزم بذار دخترت یه کم بزرگتر شه از پس خودش بربیاد بعد برو

اگه خانه داری تا 3 نبر

معلوم نیست جاهای دیگه چه جوریه..ادم بچشو مهد میذاره روحشم خبر نداره چه
کارا که نمیکنن
بمیرم برای بچه هامون
که طعم مادر پدر داشتن رو اونطور که باید نمیکشن
خیلی وقتها واسه دختره14 ماههم غصه میخورم و عذاب وجدان میگیرم
تازه اون وقتهایی هم که خونم همش دنبال غذا درست کردن و نظافت خونه هستم که حواسم بهش نیست بعد که میخوام بهش برسم میبینم که جون ندارم و هلاک هلاکم
)))))))))))))-:
اره ..بلانسبت غلط بکنم بذارمش اونجا.....تازه یه نگاهی به اون دختربچه شیطونی که دخترمو اذیت کرد انداختم صورتش کثیف بود!!!!! حتی بینی بچه رو پاک نمیکنن اونوقت کلی پول از ادم میگیرن...اه
2738
میگن بچه ها رو از 3 سالگی باید گذاشت مهد
نه زودتر
اونم مهد درست حسابی
بچه ک نمیخواد بره میدون جنگ
شرم میکنم که وزن سیری ام را با ترازوی کودک گرسنه کنار پیاده رو بکشم . . . !
تا میتونید بچه تونو مهد نزارید. متاسفانه میدونید مربی های مهد حقوق و مزایای خوبی ندارند و از طرفی سر و کله زدن با اون همه بچه خیلی سختشونه به خاطر همین سهل انگاری هم میکنن

ولی اتفاق یه لحظه میوفته .
خدایا شکرررررررررر
خداییش دلم بدجور شکست...قبول دارم بچه باید اجتماعی بشه ولی نه اینکه بریزن سرش و ...مهدکودک نیست که جنگله.................بهرحال این رو گفتم که مادرها توی انتخاب مهد بیشتر دقت کنن و مثل من عجله نکنن...هرچند همش تقصیر شوهرم بود وگرنه من تا سه سالگی نمیذارمش مهد