2737
2739

من بینیم شکستگی داره با انحراف.تنفسم یکم سخته که میخوام عمل کنم و البته چون بینیم بزرگ و پهنه،میخوام زیبایی هم انجام بدم.بیس روز دیگه وقت عملمه.دکتر گف نیم رخت عالی میشه ولی از جلو فقط سی درصد تغییر میکنی و تا دوسال طول میکشه ورمت بخوابه.

حالا از وقتی سی درصد گفته دودل شدم خواستم ببینم سی درصد خوبه؟ادم تغییر میکنه؟ یا نمی ارزه عمل کنم.

لطفا کسایی که تجربه داشتن یا اطراف خود همچین موردی داشتن ج بدن.

تعداد رای : 5
نظرسنجی
همین قدر تغییر بینی خوبه
4
80%
سی درصد ارزششو نداره عمل نکن
1
20%
تلاش کن،طلاش کن!

دقیقا درست گفته دکترت منم بینیم همینجوری بود از نیم رخ عالیه از روبه رو همون ۳۰ درصد تا دوسالم ورم داشت 

ولی پیش دکتر خوب برو بازم میشه بهتر عمل کرد یکم بینی گوشتی اذیت میکنه شاید به اندازه استخونی خوب درنیاد ولی ارزش داره من ۴ ساله عمل کردم راستش راضیم 

بهتر از این میتونست دربیاره برای منو ولی همینم خوبه چهرم بهتر شده و ارایش میکنم خیلی خوشگل میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا درست گفته دکترت منم بینیم همینجوری بود از نیم رخ عالیه از روبه رو همون ۳۰ درصد تا دوسالم ورم د ...

یعنی دکترای دیکه میتونن بهتر عمل کنن؟از یه دکتر دیگه پرسیدم درصد نگف گف کارام تو پیجم هست و اینکه از الانت بهتر میشی

تلاش کن،طلاش کن!
2742
 یعنی دکترای دیکه میتونن بهتر عمل کنن؟از یه دکتر دیگه پرسیدم درصد نگف گف کارام تو پیجم هست و ...

عزیزم صد درصد بهتر که میشی 

ولی تحقیق کن ببین کدوم دکتر بهتره از تهرانی دکترای تهران خوبن 

ایشالله بینیت خیلی خوشگل بشه 

دکتریکه گف سی درصد تغییرمیکنی بهم گف توی پروندت مینویسم بدون زیبایی که بتونی از تکمیلی بیشترین استفاده رو بکنی.ولی دومی گف میزنیم زیبایی و انحراف.و هزینه عملشم بیشتره

تلاش کن،طلاش کن!
دکتریکه گف سی درصد تغییرمیکنی بهم گف توی پروندت مینویسم بدون زیبایی که بتونی از تکمیلی بیشترین استفا ...

عزیزم عمل کردی ؟راضی هستی

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
2740
سلام عزیزم بینی شما هم گوشتی با پوست ضخیم بود؟ عمل کردین؟ راضی هستین؟

سلام عزیزم بله خیلی راضیم 

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻