2733
2739
سلام دوستان جریانم تو این تاپیک گفتمhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=582825&PageNumber=7

چهار شنبه هفته پیش دادگاه داشتیم که شوهرم اومد همه چی رو انکار کرد گفت خودش از خونه رفته بیرون من دوستش دارم میخوام باهاش زندگی کنم مدرک چزشکی قانونی هم داشتم میگفت مامانش زده من زنمو دوست دارم که شاهد بردم همونجا بهش دستبند زدند بردنش زندان ..فامیل هاش هر شب مییان خونمون که اشتی کنیم منم گفتم حق طلاق و نصفه خونشو به نامم بزنه تا برگردم البته این ترفند وکیل بود که کارمون جلو بیفته ولی اونها قبول نکردن دیروز هم رفتم جهیزیمو اوردم حالا از این به بعد باید برم دنبال کار های طلاق......راستی عکسهامو با فیلمهای عروسیمون هم برداشته بود فقط تونستم مدارک پزشکیشو بردارم.........
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
یلدا ایشالا زودتر ازش جدا بشی و کارهات خوب پیش بره مواظب خودت باش حیف جوونیت نیست کتک بخوری منم مامانم یک عمر کتک خورد و ناراحتی اعصاب گرفته افتاده گوشه خونه بابامم هی میسوزونتش که زن میگیرم نزار جوونیتو پای همچین مردی
2740
ما از جهیزیه لیست داشتیم که شوهرم با خواهرش امضا کرده بودن بر طبق اون رفتیم اوردیم البته با مامور و وکیل رفتیم

زنگ زدن به شوهرم که کلید بیار اون هم نیومد مامورها قفل شکستن من هم رفتم تمام وسایلمو برداشتم فقط

لباسهاشو گذاشتم .........
یلدا جان ماجرات رو خلاصه وار خودم عزیزم خیلی ناراحت شدم و خیلی خوبه بچه نداری لااقل بپای بچه ات نمیسوزی
من نمیگم جدا شو یا بمون سعی کن بهترین تصمیم رو بگیری علی الخصوص که خانواده ات پشتیبانت هستن ارزوی موفقت برا میکنم گلم
2706