2737
2734
امروز روز پری اما نیومده این ماه 4 دارم اقدام میکنم خواهش میکنم برام دعا کنید خیلی چشم انتظارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چه دنیای عجیبیه
من 12 روز عقب انداخته بودم ضجه میزدم به درگاه خدا که حامله نباشم حالا یکی اینجا دعا میکنه که حامله باشه
چقدر خوشحال شدم وقتی جواب آزمایش منفی بود
عزیزم سریع آزمایش بده که خیالت راحت بشه آزمایش خون تا 48 ساعت بعد از بسته شدن نطفه نتیجه درست میده
& نوشین (مامان بردیا)&
سلام توأمه و میترا جون منم امروز روز بری هستم میسبارم به خدا هرجی خودش بخواد من ماه هفت اقدامم.... شما علایم دارید؟؟؟؟
خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
2740
برو ترانه جون....توکلت به خدا باشه من ایران نیستم وکرنه میرفتم از میدادم....نکفتی علایم داری؟؟؟؟�
خدای مهربانم عظمت و بزرگیت را شکر میگویم. معجزه زندگیمان را به دستان قدرتمند خودت میسپارم. اللَّهُ خَالِقُ کُلِّ شَیْءٍ وَهُوَ عَلَى کُلِّ شَیْءٍ وَکِیلٌ
من دور سینه هام تیره تر شده فکر میکنم اکر توهم نزده باشم.....ههههههه
2706