2737
2734
عنوان

تست کیت تخمک گذاری و خوردن مایعات

1691 بازدید | 7 پست
سلام عزیزان. سوالم اینه که چند ساعت قبل از استفاده از کیت باید مایعات مصرف مشده باشه و دستشویی هم نرفته باشیم (با عرض معذرت)

تو اقدامم . کیت داره قاط می زنه. نمی دونم من مایعات زیاد می خورم . یا مشکله دیگه های

مرسی از راهنماییتون پیشاشیش.

هر چی می خوایین خدا بهتون بده
بدان که نیرویی برتر از نیروی خداوند نیست.خداروشکر: 11 هفته و 4 روز ( طبل عزا را بنواز ای فلک خیمه خورشید سوخت.)
Lilypie Maternity tickers
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید قیمته این کیتا چنده
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
2731
آره واسه من ماه پیش خیلی خوب و دقیق بود اما این ماه یکم بد شده . فک کنم چون ماهه پیش رو 8500 خریدو . این ماه رو 5000 تومان . یه اشکالی دارن حتما
بدان که نیرویی برتر از نیروی خداوند نیست.خداروشکر: 11 هفته و 4 روز ( طبل عزا را بنواز ای فلک خیمه خورشید سوخت.)
مرسی گلا. اگه کسی این پستا رو خوند و جوای داشت ممنون می شم بگه .
یه دنیا ممنون
من پارسال که کیت می خریدم و استفاده می کردم ( از دی تا اسفند ) خیلی عالی روز تخمک گذاریمو در می آوردم و سونو هم که می دادم درست بود ولی از فروردین امسال هر چی کیت گرفتم و گذاشتم کلاً همه روزش عین هم می شد یا کمرنگ کمرنگ یا از اول تا آخرش پر رنگ . شوهرم هم می گه قلابی شدن .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
من امروز رفتم از داروخونه کیت 8500 گرفتم. با کیت 5000 مقایسه کردم

فهمیدم روی 5500 نوشته H TEST_ L رو 8500 نوشته LH TEST _T .
هر دو رو توی یه ادرار گذاشتم.
8500 هر دو رو تقریبا همرنگ نشون داد.
5500 خط پایین رو کم رنگ نشون داد.
در صورتی که من 2 روز پیش رفتم سونو هنوز تخمک گذاری نکردم و دکی گفت حداقل تا 3 روز دیگه آزاد نمیشه. دیدم کیت ماهه پیشم که خیلی خوب جواب داد همون 8500 بود.

خواستم اینو بگم که احتمالا یه تفاوت هایی با هم دارن.

بچه ها ممنون از جواباتون. هر کس نظری داره بگه ممنون می شم.
2740