2733
2734
سلام بچه ها من تو هفته 7 هستم قبلا اینقدر پیاز خام دوست نداشنم ولی الان عاشقشم هههه
نمی دونم بده یا نه
ممنون می شم راهنماییم کنید
دست هایی که کمک می کنند ، مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
چرا بد باشه؟
من وقتی باردار شدم عاشق سیر ترشی بودم...همه بهم میگفتن نخور بده بچت زردی میگیره ولی من نمیتونستم جلو خودمو بگیرم خیلی خوردم خداروشکر پسرم سالم سالم بود زردی هم نداشت...الانم بعضی وقتا دلم واسش قش میره هههه
وقتی دلت میخواد بخور عزیزم
خالق من "بهشتی " دارد .نزدیک.زیبا و بزرگ و "دوزخی" دارد به گمانم کوچک و بعید...ودر پی دلیلیست که ببخشد ما را..گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری...شاید امروز آن روز بی دلیل باشد...!
سلام شادی جون.ایشالابه سلامتی.هرچیزی روزیادی بخوری برات بده.قدیمی هامیگن که خوردن زیادپیازباعث میشه که گوشای بچه بزرگ بشه ووقتی به دنیابیادهمش گوشاش دردبگیره(نمیدونم ازنطرعلمی هم درسته یانه).سعی کن کنترلش کنی
الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
واقغا پریا جون؟؟؟؟؟؟ اخه پیاز چه ربطی به گوش داره!!!!!!
خالق من "بهشتی " دارد .نزدیک.زیبا و بزرگ و "دوزخی" دارد به گمانم کوچک و بعید...ودر پی دلیلیست که ببخشد ما را..گاهی به بهانه یک دعا در حق دیگری...شاید امروز آن روز بی دلیل باشد...!
2740
نه پیاز برای بدن خوبه!سیب زمینی میگن زیاد نباید خورد خصوصا,سه ماه اول.پیاز هم,برای ماه اول شیردهی ممنوعه چون شیر رو بدبو میکنه بچه از شیر زده میشه.
علیرضا,انگور یاقوتی مامان(غوره سابق) 25شهریور ماه 92 همزمان با تولد امام رضا به زندگی یکنواخت من پا گذاشت و با دست و پاهای کوچکش تحرک و عشق دوباره به زندگی من آورد.