2737
2734
بزار همین الان بگم واسه اونایی که الان میان دعوا شاید منصرف شدن**خانم جان دختر و پسر واقعا برابرن ام ...

هر دوتا میوه  میخوام پسر و دختر    مهم  نیست   فرزند سالم  میخوام در اولویتم    

ما خانوادگی  دختر  زاییم 

مادر بزرگم  بعد دوتا دختر   یه پسر  

مامانم  دوتا دختر بعدش پسر 

خالم دوتا دختر بعدش پسر 

خالم  فقط دوتا دختر 

خواهرم دوتا دخخر 

دختر خالم  دوتا دختر 

عمم دوتا دختر یه پسر  

مادر شوهرم   سه پسر  یه دختر 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بگو    شاید  بتونم   بخرم    خوبه   ؟؟؟

من این دستوراتو از کسی گرفتم ک همه تعریفشو میکنن میخورم و توکل به خدا تعیین جنسیت بچه طب ابو علی سیناهم زدم بچه اولم پسر اومده 

ببین عسلل بخر خب بعد گردو و پسته بادوم و اگه دلت خواست فندوق بخر تقریبا به اندازه یه استکان چایی یا اگه دلت خواست بیشتر بشه(ینی کل مغزی جات قاطی بشه یه استکان )قاطی عسلت کن یک قاشق هر شب خودت بخور دوتا قاشق بده شوهرت راسی توی عسل دارچینم بریز بزار بقیشم بگم یا نع؟

💜👶❤
2740
من این دستوراتو از کسی گرفتم ک همه تعریفشو میکنن میخورم و توکل به خدا تعیین جنسیت بچه طب ابو علی سین ...

عسل  که خودمون   بگوو 

همشون  هست  

بگو   هرشب  شیر پوز و خرما  توش پسته و پودر نارگیل  و دارچین و هل   می دیزم 

بعد شربت خارجی  خرنوب گرفتم  صو و ده هزار ت 

http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1532549

صمغ عربی از عطاری بگیر خب لهش کم بعد اسیابش کن خرما هم هسه هاشو بیرون بیار (نصف کارتونش) باهم قاطی کن لهش کن ورزش بده بعد ک یک دست شد بعد گردالی گردالی کن روزی دو تا خودتو شوهرت بخورین تا طبعتون گرم بشه کامل اگه توان مالیشو داری تو خرما گردو و ایناهم بریز

💜👶❤
2706