2733
2739
من از دیروز کنار واژنم درد میکنه آیا طبیعیه؟ دقیقا جایی که پا وصل شده مثلا اگه ایسادشو نگاه کنیم میشهv فهمیدین کجا رو میگم؟ انگار رگ به رگ شده آیا طبیعیه؟ خیلی درد داره موقع پاشدن و نشستن و تغییر وضعییت دادن بعد اینکه گاهی هم زیر شکمم هر دو سمت انگار با فعالیت فیزیکی بدن دچار گرفتگی میشه اونجوری میشه ایا طبیعیه؟ و چند روزه یه کم بشینم یا واستم کمرم درد مرگیره وحشتناک آیا طبیعیه؟ پهلوهامم اگه غدا و اب زیاد بخودم درد میگرن انگاری استخونای دنده هام میخوان بترکن توروخدا جواب بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همش میگفتم بچه پاشو داره روی دنده هام فشار میده البته از ماه هفتم به بعد که بچه کم کم میاد پایین و سرش میاد تو لگن اون درد روی دنده ها کمتر میشه و واااااای درد لگن و واژن بیشتر میشه من احساس میکردم الانه که بچه بیاد بیرون
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
همونجایی که خودت توضیح دادی استخوان درد هم داشتم حتی یکی دو ماه آخر انگشتای دستمم درد میکرد مثل زنای 80 ساله راه میرفتم دیوار رو میگرفتم راه میرفتم
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
2740
نوشین جون چند دوز پیش خیلی ببخشیدا رفنم دسشویی نشستم گلاب به روت میخواستم جیش کنم (خیلی ببخشیدا) یه صدای شبیه قاچ هندونه اومد خودم احساس کردم لگنمه دوباره دو روز بعد شد بنظرت طبیعیه؟
مرمر جون من درد های دیگه ندارم ولی استخون واژن البته برای من دقیقا از زیر شکم تیر میکشه کاش فقط درد میکرد یعنی می خوام بشینم با آه و ناااااااااله دکترم گفت طبیعیه
7راز خوشبختی از کوروش کبیر: متنفر نباش"عصبی نشو"ساده زندگی کن کم توقع باش"همیشه لبخند بزن"زیاد ببخش 1دوست خوب داشته باش
2706