2733
2739
سلام دوستان امروز صبح با شوهرم دعوای سختی کردیم......صبح ها با هم میریم سر کار اون میره مغازه من هم میرم دفتر خدماتی
که اونجا خط و کارت شارژ میفروشم امروز بهش گفتم شارژ بده تا ببرم شوهرمم گفت تو که 5 شنبه واسم پول نیوردی پول ها رو چی کار میکنی که دیگه شروع کرد به فحش دادن که تو پولهای منو میدزدی بعد هم منو برد خونه و با کمربند افتاد به جونم که از حال رفتم بعد هم منو اورد خونه مامانم و گفت تا موقعی که 5 میلیون نیوردی اخه میگه 5 تومان از پولهام نیست منم صبح با مامانم رفتم پزشکی قانونی
البته دفعه اولش نیست که میزنه سه بار تا حالا رفتم پزشکی قانونی فردا هم میخوام برم شکایت کنم
تو خونش اصلا راحت نیستم همش فحش همش جلوی دیگران تحقیرم میکنه

مهریه 514 سکه هستش که میخوام برم همه اموالشو توقیف کنم.........

حتی طلاهامم در اورد ........ولی خوشحالم که میخوام طلاق بگیرم اینم از داستان زندگی من
آخی عزیزم خیلی ناراحت شدم
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
جلوی ضرر و هر وقت بگیری منفعته.مردی که دست رو زنش بلند کنه واقعا ادم نیست.میشه با بی پولی و سختی کنار اومد تو زندگی ولی با اخلاق بد و دست بزن داشتن نه.
من خوشبخترین زن روی زمینم.... همسر مردی مهربان و مادر 2 فرشته ی زمینی...خدایا پناه خوشبختیم باش.آمین
اون تو را میزد ، تو چیکار میکردی ؟ گازی ، لگدی، چنگی ،.....هیچ کار نکردی؟
مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
طلا هاتم مال خودتن میتونی بگیری حتی یارانتو در خواست بده الانم در خواست دیه کن نفقه اجرت المثل .اگه پولاتو میاری تو خونت همونارم میتونی بگی نفقه نگرفتی و بگیری پدر همچین مردیو باید در اورد
2706