2733
2734
عنوان

احساس من درسته؟؟؟؟

555 بازدید | 56 پست
من ایران نیستم و هیچوقت برنامه ماه عسل رو ندیده بودم تا اینکه اتفاقی یکی از قسمتهاشو تو یوتیوب دیدم. همون پسره که ماشین برنده شده بود. از این مجریه اصلا خوشم نیومد. بنظرم خیلی میخواد خودشو بامهارت و ریلکس نشون بده. پسر طفلکی از خجالت سرخ بود این هم هی سربسرش میزاشت. میگفت چرا هیجده سالته هنوز پیش دانشگاهی هستی؟؟ نکنه افتادی؟؟ پس دیگه کی میخوای بری دانشگاه؟؟؟ اه اه حالا شما که بیشتر این برنامه رو دیدید بنظرتون من اشتباهی این حس رو دارم؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم ،به نظر من علی خانی یکی از مجری های مسلط و با سواده تلویزیونه ،من واقعا اجراش رو دوست دارم ،و از طرز سوالاتش خوشم میاد ،البته اون شب یکم بیشتر داشت شوخی می کرد ،شاید چون شما تا حالا برنامه هاشو ندیدی این جوری برداشت کردید
**ماسک موی لوریس 300تومان  ارسال رایگان ** 09379266872- رو من کلیک کن    
خیلی بی ادب و گستاخ ه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2740
شوخی حد و حدود داره یه جاهایی رسما بی احترامی میکنه و حرف دهنشو نمیفهمه
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
عشق ایران عزیزم کجا بودی خوبی

نه خانمی همه مجری ها باید این مدلی باشن وگرنه که مجری نمیشن من که چیز بدی نمیبینم تو این مجری
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2706