2733
2734
عنوان

یه جمله خوب برا

48 بازدید | 7 پست

سلام هفته بعد زايمانمه میخواستم رو کیک تولد یه جمله بنویسیم دوس داشتم نظرات شمارو ببینم البته جشن و مهمونی نداریم بخاطر کرونا ولی کیک رو یادگاری روز تولدش ميگيريم فعلا منو باباش اینارو در نظر داریم پسرم مقدمه مبارک یا خوش اومدی به زندگيمون یا دنیایی شدنت مبارک

منو بابایی منتظرتیم کوچولوی قشنگم زودی بدو بیا بغلیمون .😘
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

ممنون که مارو مامان بابا کردی😍😂

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)

الماس وجودم به دنیای رنگیمان خوش امدی😍😍😍😍😍مبارک باشه خواهرجون

یه دی ماهی❄❄🌬 فقط خدا ❤فقط خدا عشق منه،دلم واسه اون میزنه،من خوشبختی رو دارم،فقط خدا عشق منه یه نگاش عمره منه،با بودنش حس میکنم دنیارو دارم،بازم چشای من سوگو ماتم میگیره،دل من بدون تو آروم و آروم میگیره!همون طور که بی تو مرد آمده ام به سمت پذیرا باش مرا دوباره صفا ده قلبم را عشق فقط تویی خداااااااااااااااا!  😘😘  درحال حفظ قرآن به امید حافظ قرآن شدن😍😍😍😍
دنیایی شدنت؟ حداقل میشه زمینی سدنت مبارکه

خودم نميخام کلمه زميني باشه آدم یاد زمین و خاک ميفته دنیا شامل همشون میشه یعنی بمعنی کامل دنیا اومدن مثلا کسی نميپرسه زمین اومده ؟ میگن دنیا اومده بنظرم بهتره باز هرکس نظرش فرق داره

منو بابایی منتظرتیم کوچولوی قشنگم زودی بدو بیا بغلیمون .😘
2740