2737
2739
عنوان

تاپیک آموزش بافتنی

2718 بازدید | 179 پست

تموم سوالای بافتنی رو اینجا جواب میدم  در حد توانم و کمکتون میکنم بافتنی های مورد نظرتون رو ببافید    هرکس تونست هم میتونه اینجا به بقیه کمک کنه خوشحال میشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم کاربریت برگشته که🤩🤩🤩چقد خوشحال شدم درخواستتو دیدم خیلی کم میام سایت همه دوستامو گم کردم😍

سلام جان دل شما چطورید خدایا شکرت  دوست خوبم رو دارم هنوز  من یکی دوسال نبودم گل پسرت چطوره خوبه ؟ 

روش بافت اینو میتونی برام بگی

سلام عزبزم ببین یه تیوب میت دانلود کن خیلی خوبه و به درد بخوره اینجور چیزا رو گاهی شاید با نوشتن نشه  توضیح داد یوتیوب اموزش هاش عالیه مدل بافت این مدل گرد بافی یا فرانسوی رو ظهر برات مینویسم میزارم ساده هم قشنگه  

2740
آلاجون برا اون کلاه پانداییه بافتش باقلابه؟بعد از سرشروع به بافت کنم؟یه توضیح کوتاه میدی؟

عزیزم مهم اون تیکه هاییه که میچسبونی روش و شکلش میدی اما اون کار اره قلابه ببین با کدومش راحتری من خودم میل رو دوست دارم قلابم بخام ببافم از پایین میبافم کلا سیستم یه جوری از بالا میبافم قاطی میکنم حس میکنم رو  بلندی م  الان پام لیز میخوره میفتم   

اره منم دیدم قیمتش ۱۶تومنم کلاهامو قیمتشو اوردم پایینتر یه حالی دادم ب مشتریا😂😂

راستی تیوب میت رو دانلود کردی ؟خیلی خیلی کارایی داره و بهت کمک میکنه ها قشنگ کلیپ زبان اصلی  دانلود میکنی عالی توضیح میدن در هر مورد و بافتی اینجا کاش میشد برات کلیپ میفرستادم میدیدی حدود ۱۳۰ تا کلیپ اموزشی زبان اصلی ترکی و فرانسوی و انگلیسی  گرفتم خیلی قشنگ توضیح میدن  

2706