2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوما من لیزر خانگی موهای زائد تریا خریدم. امریکاییه . تو ایران هم نمایندگی داره. تو خونه خودم همه جای بدنم رو لیزر میکنم خیلی عالیه. نمایندگیش هست آمیتیس تجارت ماندگار. ارسالشون هم به همه شهرستانها رایگانه
2728
دوستان رویا خانم و یلدا و سوگلی توی هر تاپیکی دیدید بازاریاب تریا هستن که تو تاپیک ما هم با کلی سوتی دستشون رو شد ولی باز دست بردار نیستن. میتونید برید تاپیک رو بخونید. تاپیکشم تو امضام هست. ایشون بازاریاب تشریف دارن تازه بازم من پاک نکردم تا همه سوتی هاشو ببینن. حالا من کار به هیچی ندارما، ولی جدا این چند تا خانم (که احتمالا یه خانمم باشن) یلدا، رویا و سوگلی سوتی محض هستن. یعنی مثلا میان توی یه تاپیک پشت سر هم نظر میذارن، سه تاشون. بعد برید نگاه کنید ببینید تاپیکی هست که درباره لیزر خونگی حرف زده شده باشه اینا توش نباشن؟! یا مثلا برید ببینید تا حالا چه تاپیکهایی زدن. اصلا حرفهاشونو بخونید ببینید با چه اطمینانی حرف میزنن، یه استفاده کننده انقدر با اطمینان حرف میزنه و یه سری حرفای تکراری میگه؟! جدا متأسفم واسشون. کاش اول میرفتن یه کلاس بازاریابی یا انقدر فکر بشر رو محدود تصور نمیکردن.
تاپیک لیزر خونگی https://www.ninisite.com/discussion/topic/1035099/تاپیک-جامع-لیزر-خانگی?page=1