2737
2739
عنوان

امروز سل فری دادم و ..

312 بازدید | 12 پست

نگرانم . جوابش ۲-۳ هفته دیگه میاد ☹️

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄
ان تی رفتی ؟؟؟چند بود

آره . ان تی ۱/۵ بود 

جواب آزمایشم یکم مشکل داشت 

سه تایی شدن یه رابطه فــقـــط وقتی خوبه که نفر سوم خیلی خیــلی کوچولو باشه ..💞 👪 💞 ____ کم کم وقتشه امضامو عوض کنم فک کنم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم سل فری دادم خیلی انتظار وحشت ناکی بود الان نی نیم به دنیا اومده نگران نباش احتمالش خیلی پایینه ...

عدد ان تی من ۱/۵ بود 

خیلی انتظار بدیه . نمیتونم اصن ذهنمو مشغول به چیز دیگه کنم 

1.5 ک خیلی خوبه مشکلت چی بود

نمیدونم . آرمایشم یه عددش تو رنج نبود . باید ۰/۵ به بالا میبود . برا من ۰/۴ بود 

2740
عدد ان تی من ۱/۵ بود  خیلی انتظار بدیه . نمیتونم اصن ذهنمو مشغول به چیز دیگه کنم

منم فقط کارم گریه بود ۳.۵ عدد خیلی بالاییه برای شما که پایینه نگران نباش اصلا 

خدایی نکه از استرس بچه ات میاد پایین اتفاقی که برای من افتاد فقط آرامش داشته باش و به تغذیه و استراحتت برس

سلام عزیزم جواب سل فری چی شد

سلام . خدارو شکر جوابش خوب بود . مشکلی نداشت