2737
2734
عنوان

تا امام رضا رو دارین غم ندارین

1675 بازدید | 51 پست
چند سالیه که نذر دارم ماه مهر میرم پابوس امام رضا.امسال ابان ماه هم شد و من نتونستم برم.یکی از دوستای نی نی سایتی که داشت میرفت مشهد بهش گفتم"به امام رضا بگو یکماهه میخوام بیام پابوست جور نمیشه"شکر خدا صدام به گوشش رسید و هفته پیش طلبیده شدم.الان 6ماهه که خونم رو گذاشتم واسه فروش و هیچ جور این خونه فروش نمیرفت.رفتم پیش امام رضا و ازش خواستم همین که برگشتم خبر خوش فروش خونه بهم برسه.درست 3روز بعد از اومدنم از مشهد خونه رو فروختم.به خاطر همین میگم تا امام رضا رو دارین غم ندارین.انشاالله به برکت این روزهای قشنگ همه حاجت روا بشن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی آمین ....واسه من و کار شوهرم و نی نی دار شدنمون خیلی دعا کن....میگن یکی دیگه واسه آدم دعا کنه گیرا تره....به امام رضا بگو من 4 ماه منتظر نی نی ام و کار شوهرمم درست بشه....مرسی...........منم واسه همه دعا میکنم هر آرزویی دارن برآورده بشه........
2728
امام رضا زیاد از من خوشش نمیاد هر 4 سال یکبار میطلبتم حتی الانم که ازدواج کردم شوشو تنهایی رفت منو نطلبید کاشکی منم میشد برم مشهد دردامو به اقا بگم حرفام تو دلم قلمبه شده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2740
ایشالله میری برای همتون دعا میکنم برید پا بوسش منم یادتون نره دعا کنید
یا ضامن اهو یا غریبالغربا تو رو به اون گنبد طلایت تو رو به اون کبوترای حرمت حاجت این مامانای خوب و بده حاجت منم اگه صلاح میدونی بده.عاشقتم
از همه خوشش میاد فقط ما چیزی میخواهیم که انجام نشدنش به نفع خود ماست ما این چیزا رو نمیدونیم امام رضا منم دوست داره یا ضامن اهو منو بطلب بیام مشهد یا امام رضا گره خورده تو کارم گره کارمو باز کن بهم بچه بده خونه بده کار شوهرم خوب بشه ماشین بده
Lilypie First Birthday tickers
بچه ها اینجوری نگید.اگه از صمیم قلب بگید مطمئن باشید به شما هم نظر میکنه.من همیشه فکر میکنم هرادمی با یکی از ائمه بیشتر دوسته و رابطه قلبی داره.منم همیشه حاجتامو از ثامن الائمه گرفتم.بیاید تو این شب عزیز برای همدیگه دعا کنیم.امیدوارم همه حاجت روا بشن.
بچه ها شماها تحصیلکرده این چرا نمیخواین قبول کنین که امام رضا و نه هیچ امام دیگه ای واسه حاجت دادن نیست واسه الگو گرفتنه خدا به این بزرگی و مهربونی چرا ازش نمیخواین؟؟؟؟
یعنی امام رضا تواناتره برای حاجت دادن؟؟؟؟؟؟؟؟
دانی که چیست دولت دیدار یار دیدن در کوی او گدایی بر خسروی گزیدن
منم التماس دعا دارم از همتون. بیایییم امام رضا رو به پسرشون امام جواد قسم بدیم شنیدم امام رضا رو به پسرشون قسم بدیم حتما جواب میده.
من و همسرم دوتایی با هم کارمون مشکل پیدا کرده ولی با این وجود همه امیدم به خداست
از همتون التماس دعا دارم
اندکی صبر سحر نزدیک است...
2706