2737
2734
سلام چند روز شروع کردم که دخترمو از پوشک بگیرم خودش یاد گرفته خیلی ببخشید پی پیرو میگه تو این چند روز تا قبل از اینکه بکنه تو پوشک گفته مامان پی پی که منم بردمش دستشویی اونجا کرده ولی با گریه وزاری البته از امروز دیگه پوشکش نکردم ولی جیشو نمیتونه بگه هر 20 دقیقه یه بارم میبرمش دستشویی ولی گریه میکنه اصلا همکاری نمیکنه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جالبه پسر من اول جیش شو گفت کلی باهاش تمرین کن , جایزه بهترین راهه و خوب جواب میده عکسهای شخصیت مورد علاقه شو بزن تو دستشویی و خودتون هم صبر داشته باشید من نزدیک دو هفته همش تو دستشویی بودم راستی پسر من ۲۶ ماهه بود
امسال سال تغییر و پیشرفت منه
دو سه هفته بیرون نرو مهمونی نرو فرشاتو جمع کن یک ساعت یبارم ببرش پیژامه نخی پاش کن که لبه اش کشباف داشته باشه که جیشش خیلی وقتی ریخت همه جا رو گند نزنه ایشالا موفق باشی اگرم خواستی جایی بری شورت اموزشی پاش کن از تو لاستیکیه اگه ریخت جیشش طوری نشه راستی کلی هم واسش جایزه بخر تشویق شه
خدایا هرچقدر هم می خواد طول بکشه من همیشه اینجا منتظرتم ایمان دارم که آرزوهامو برآورده میکنی
گفتی چند وقتشه؟
^^وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ^ خدا رو شکر خواهر یا داداش نیکی جونم عیدی سال 96 ماست7
2738
سلام ؛ من دخترمو قبل از دوسالگی از جیش گرفتم ؛ براش یه شعر میخوندم ؛ با آهنگ بهش یاد آوری میکردم که بزرگ شده و مای بی بی نداره و اینکه توی دستشویی برچسب های کارتونی و جذاب بزار و دمپایی هایی که دوست داره بزار و بگو بریم آب بازی کنیم که خودش دوس داشته باشه بره دستشویی ؛ در ضمن براش از اون توالت فرنگی کوچولو ها مخصوص بچه ها بخر توی دستشویی بزار چون بچه ها دوست دارن ازش استفاده کنن ؛ اجازه بده که خودشو بشوره و دستشویی رو خیس کنه ؛ حالا که هوا هم گرمه سرما نمیخوره ؛ اگر صبور باشی زود حل میشه ؛ موفق باشی
خانوماببخشیدمنم سوال دارم البته درهمین رابطست بااجازه مامی آرشیداجون.به نظرتون بهترین سن واسه از پوشک گرفتن بچه حدوداچه سنیه؟می دونم بستگی به آمادگی بچه داره ولی می خوام بدونم ازچه سنی آدم به فکرش باشه درسته؟
...سخت است که کوه دردباشی ...ودیگران به آرامش ظاهرت حسادت کنند...
ستاره جون من روز اولی هست که دیگه پوشکش نمیکنم از صبح جیشو که تو شلوار کرده میگه پی پی ولی میبرمش دستشویی نمیکنه
همسری عاشقتم ها ولی بعضی وقتا از دستت میخوام خودمو بندازم رو ریل قطار تا قطار از روم رد بشه
2706