2737
2734
عنوان

محبت کردن و لوس شدن نی نی

1144 بازدید | 31 پست
نی نی من 20 ماهشه و خیلی شیطونه منم اصلا دعواش نمیکنم.و اگه هم صدامو بلند کنم گریه میکنه و احساس میکنم خیلی لوس شده.شما نی نی تونو چطور تربیت میکنید که هم بهش محبت کنید و هم لوس نشه؟!!!!!!!!!
منم اصلا نمی دونم چطوری رفتار کنم پارمیسم 19 ماهشه ولی یکم تجربه کردم دیدم با ملایمت اینکه دختر خوبی هستی و اینا بهتر رام می شه. الان درست رو دنده لجبازیه هر چی بهش می گم درست برعکس انجام می ده. دیروز بهش می گم مواظب باش پستونک نیوفته زمین خودش از دهنش در میاره میندازه زمین.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
اگه میخوای کاری رو انجام نده با قاطعیت بگو نه با صدای بلند. حرفت رو دو تا نکن. برای هر اشتباهی همون موقع عکس العمل نشون بده نه دو ساعت بعد. بچه ها حافظه شون در حدی نیست که بفهمن برای چی دارن تنبیه میشن.
مامانای عزیز من هنوز نی نی ندارم ولی تو فامیلامون بچه ای داریم که خیلی خیلی لوس وبی ادب بار اومده فکر کنم دلیلشم محبتهای بیش از حد مامان ومادر بزرگشه اخه اصلابچه رو دعوا نمیکنن

خوبه که شما اینقدر به فکر تربیت بچتونید

با رها موافقم
2738
مامان پارمیس بعضی وقتا دیگه چاره ای نیست که گریه کنه. در درجه اول باید جلوی همچین موقعیت هایی گرفته بشه مثلا اگه چیزی میخواد بهش بدی اما بعدش حواسش رو پرت کنی ازش بگیری یا کلا حواسش رو به چیز دیگه ای پرت کنی. اما اگه رفتاری داشت که واقعا خطرناک بود و نباید انجام میداد یا درست نیست هرچقدر هم که گریه کنه نباید انجام بشه.

من میگم ما میخوایم بچه رو تربیت کنیم نه اینکه باهاش لج بازی کنیم بنابر این وقتی باید جلوش بیاستیم که حتما براش خطرداشته باشه یا واقعا کار نادرستی باشه.
یه دختر دارم هفت ماهشه!!! اما من کلا زیاد از این مسائل تربیتی میخونم. میدونی الان دختر من هفت ماهشه دقیقا وقتی بهش میگم کاری نکن میفهمه حتی اعتراض هم میکنه اما من گاهی هم با خنده بهش میگم نه اونم اون کارو نمیکنه مثلا ریشه های فرش رو نمیکنه تو دهنش

اما یه نکته ای هم باید توجه داشته باشید بچه ها حافظه شون خیلی ضعیفه شاید برای یک کار باید صد مرتبه بگید تا بالاخره به ذهنش بسپاره.

منم نمی دونم این چه سیستمی که پیش مهمونها ادا در میارن قدیما خوب بچه ها مطمئن بودن پیش مهمون مامان باباها نمی زنن ولی حالا که ما نمی زنیمشون.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2706