2733
2734
عنوان

سوال شرعی راجع به انواع طلاق..

2851 بازدید | 37 پست
سلام خانوما اقا دوستم که تازه از همسرش جدا شده خونه ما بود یه سوال پرسید منم نمیدونستم جوابشو یه تاپیک زدم ... منتهی انگار دوستان منظور منو خوب متوجه نشده بودن یا من خوب توضیح ندادم واسه همین جوابی نگرفتم حالا دوباره تاپیک زدم البته یکمم تحقیق کردما... حالا سوال من اینه : این بنده خدا دوست ما ... به صورت توافقی از همسرش جدا شده خب؟ ... همه مهریه رو هم بخشیده همه چیو ... خب؟ تا اینکه همسرش طلاقش بده خب؟ بعد از اینکه طلاق گرفته بلانسبت شما خر شده توو ایام عده شوهرش گولش زده که بیا برگزدو از این حرفا ... دوباره رفته سر زندگی ... چند ماه بعد دیده نه بابا این مرد ادم بشو نیست... بعد دوباره جدا ازش زندگی میکنه ..آیا الان باید عده نگه داره؟ درضمن الان یه خواستگار داره واسه ازدواج باید چی کار کنه .. تکلیف شرع این موضوع چیه ؟ راستی اون موقعی که بعد طلاق برگشته زندگی کرده هیچی هم ثبت نشده همین جوری با هم چند ماه بودن حالا میشه پیدا کنید پرتقال فروش را؟؟؟
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
و بعد مادرِ پدر و مادرشون ...
آها اینم بگم رفتم توو گوگل سرچ کردم شونصد نوع طلاق داریم ... این بنده خدا باید چی کا کنه تکلیف چیه طلاق بائن ..خلع.. رجعی من فکر کردم همه اینا با هم میشه عایا؟
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
یعنی دوومین بار عقد نکردن؟؟؟؟ اگر نکرده باشن فکر نکنم شرع عده نگه داشتن رو بگه یعنی نیاز نیست بعد رابطه داشتن؟؟؟یعنی رابطه بدون جلوگیری؟اگر اره خب باید ببینه باردار هست یا نه
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

طلاقهای توافقی از نوع خلع هستند یعنی سه ماه و دخ روز باید عده نگه داره توی مدتی که دوباره زندگی کردند صیغه کردند؟ رابطه جنسی داشتند؟
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2728
نه بابا باردار که نیست دو ماه از اون موقع که باز جدا شده میگذره
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
نه صیغه نکردن هیچی نکردن فک کردن رجوع حساب میشه دیگه
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
سحر مگه عده سه ماه و ده روز نیست؟
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
2738
دوستاااااان بیاین دیگه
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
خوب معلومه طلاق بائن هست و اینجا دو مسئله پیش میاد مرد گفته مهرت سر جاش هست و دوباره زنم هستی و زن هم رجوع به مهر کرده اینجا باید دوباره باید صیغه طلاق بخوانند و جدا شوند و یا واقعا گولش زده که کار حرامی کردن و از زمان طلاق اولی سه بار پریود شده باشه می تونه ازدواج کنه . این جوابش هست
ه رجوع کرده میتونه مهریشو بخواد از مرده دوباره باید بره محضر صیغه ی طلاق رو بخونه عده هم باید نگه داره بعد با خاستگارش اگه خواست ازدواج کمه وگرنه میسه حرام ابدی بهش
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
چه سوال سختی! ای کاش زنگ میزد دفتر یه مرجعی که قبولش داره بپرسه!
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
بچه ها من اینو از تو سایت یکی از مراجع کپی کردم ایا راجع به وضعیت دوستم درسته ؟؟؟؟؟؟ سؤال ـ حدود دو سال قبل متارکه کرده ام و نوع طلاق خلع مى باشد دو ماه بعد از طلاق شوهرم رجوع کرده بدون اینکه من به مهرم رجوع کنم آیا من شرعاً زن آن شخص هستم یا نه خواهشمندم در این مورد مرا راهنمایى کنید آیا رجوع صحیح است یا نه؟ پاسخ: بطور کلى اگر در طلاق خلع زوجه به مهریه رجوع نکرده رجوع زوج اثرى ندارد و زوجه شرعاً زوجه او محسوب نمى شود.
زنان زود پیر می شوند ...
چون از کودکی مادرند ...
اول مادر عروسکشون ...
بعد مادر عزیزانشون ...
بعد مادر فرزندانشون ...
2706