2737
2739
چند شبه که خواب میبینم که جن دنبالم میکنه . دیشب هم خواب دیدیم که جن ها دور و برم هستم و روحم جدا شده و من معلق تو هوا هستم . خیلی میترسم بخوابم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ﻭاﻱ ﻧﻜﻴﺴﺎ ﻣﻨﻢ ﺗﻘﺮﻳﺒﺎ ﺩﻭ ﻫﻔﺘﺲ اﻳﻨﺠﻮﺭﻱ ﺷﺪﻡ ﻫﻤﻴﻦ اﻣﺮﻭﺯ ﺻﺒﺤﻢ ﺩاﺷﺘﻢ ﺗﻮ ﺧﻮاﺏ ﻧﺎﻟﻪ ﻣﻴﻜﺮﺩﻡ ﻛﻪ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺑﻴﺪاﺭﻡ ﻛﺮﺩ ﺧﻴﻠﻲ ﻣﻴﺘﺮﺳﻢ
2740
ﺑﺎﻳﺪ ﭼﻴﻜﺎﺭ ﻛﻨﻴﻢ? ﻣﻦ ﻫﻤﻴﻦ ﻛﻪ ﻣﻴﺒﻴﻨﻢ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﺧﻮاﺑﺶ ﺑﺮﺩﻩ ﺗﺮﺱ ﺑﺮﻡ ﻣﻲ ﺩاﺭﻩ ﺑﺎ ﻫﻤﻴﻦ ﻓﻜﺮ و ﺧﻴﺎﻻ ﺧﻮاﺑﻢ ﻣﻴﺒﺮﻩ ﻛﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﻣﻴﺸﻪ ﺧﻮاﺏ ﺟﻦ ﺑﺒﻴﻨﻢ ﻳﻬﻮ اﺯ خواﺏ ﻣﻴﭙﺮﻡ
سنجاق یزن به خودت شوهرم شب کاربودنی من میگم میترسم تنهایی میخنده ومسخره ام میکنه میگه از چی میترسی سرتو بزار بگیر بخواب اما چند بار پیش اومده که شوهرم شب تنعا باشه تو خونه همیشه زیر بالشش چاقو بزرگ اشپزخونه رو میزاره خودش خیلیییییی ترسوتر ازمنه اما به روش نمیاره
من یه مدت خود جنا رو میدیدم حتی با روح مامان بزرگمم حرف زدم تو بیداری اماالان چند ماهع که دیگه مشگلی ندارم وراحت شدم یه تیکه نون ونمک با یه سنجاق بزار بالا سرت خیلیییییییی موثره باور کن
2706