2737
2734

پسرم الان دو سال و‌هشت ماهشه.  ده روزه دارم تلاش میکنم. اصلا و ابدا و هیچ گونه راضی نمیشه روی پاتی یا تبدیل دستشویی فرنگی بشینه.  حتی اون پاتی رو‌اوردم گذاشتم بیروت از دستشویی.  براش برچسب خریدم. اما خیلی مقاومت و گریه میکنه و اصلا نمیشینه. و توی شورتش جیش میکنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
تصمیم دارم فعلا بی خیال شم.  هوا هم که داره سرد میشه. بزارم برای عید به بعد.  البته اون م‌ ...

اصلا ب سن کاری نداشته باش

امادگی بچه مهم ترین چیزه

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵

استرس نده بهش و بهش سخت نگیر

الان وقتشه دیگه

و اینکه وقتی شروع کردی دیگه نباید قطعش کنی

ادامه بده انشالله کم کم همکاری میکنه

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738

عزیزم من این راه راخیلی پیشنهادکردم وهرکسی انجام داده راضی بوده،۱،هیچ وقت به زورنگیرحتی اگرکه تاچهارسال رسید،۲،دراین مدت هم هروقت رفتی سرویس بهداشتی بچه ات روببرتانگاه بکنه وبانگاه کردن بفهمه.بچهاوقتی ببینندخیلی زودتریادمی گیرند.شایدخوشایندنباشه اماراه آموزش صحیح هست.

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e

منتظرهعجزه ای از طرف خدا دعام کنید🙏🙏🙏🙏

یه‌ کلیپ‌هست خیلی کمک‌کننده هست

بچه میبینه داداشش میره دستشویی و روی پاتی میشینه اونم ترغیب به نشستن میشه شعرش هم انگلیسی و خیلی قشنگ هست و کلیپش هم‌خیلی جالبه 

سرچ کن نشستن بچه روی صندلی قصری میاد بالا برات این‌کلیپ

بعد بیا همینجا نتیجه رو اطلاع بده

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
همه کاری کردم. اصلا قبول نمیکنه.  چنان گریه ای میکنه انگار کتک خورده

میترسه و ب پوشک عادت کرده

یه مازندرانی باتعصب😎🙌                               امضا ندارم انگشت میزنم😐☝🔵
2706