2737
2734
سلام
دوستان من واسه مسافرت اومدم شیراز الان میخوام ابلیمو و آبغوره و عرقیجات خیلی خوب بخرم میشه آدرس بدید...میخوام خیلییییی عالی باشه

بجز کریم خان کجا فاوده های خیلییی خوشمزه آیی داره؟ منتظر جواباتون هستم مرسیییییییییی
اگر می خواهی محال ترین اتفاق زندگیت رخ دهد؛ باور محال بودنش را عوض کن...
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
سلام عزیزم خوش بگذره
برای عرقیات و آبلیمو برو خیابون فلسطین روبروی قنادی رضا "عرقیات باغ گلها"
برای فالوده هم داخل خیابون فردوس نبش کوچه 16 یه مغازه کوچیکه که فالوده های خوبی داره فقط صبح تا ظهر باز هست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اصلا بستنی فالوده پشت ارگ رو نخور دیگه کیفیت قبل رو نداره
بستنی فقط بابا ابر فلکه گاز یا بابابستنی توی چنچنه

آبلیمو و عرقیات هم هیچ جا، تاکید میکنم هیچ جا اصل نیست، هر جا بهت گفتن اصله بدون دارن دروغ میگن
همش اسانس هست متاسفانه...
سلام دوستای گلم.حتما عرقیات باغ گلها رو می شناسید.این عرقیاتی 3 تا شعبه داخل شیراز داره.یک شعبه در ساحلی غربی، یک شعبه هم روبروی قنادی رضا و شعبه دیگه هم در شهرک صدرا هست. ولی می خواستم مژده بدم که برای رفاه حال شما در هر ساعت از شبانه روز که احتیاج به عرقیات،شربت آلات و ترشیجات داشته باشید با پیک رایگان درب منزلتون تحویل داده میشه. فقط کافیه به شماره 09173140388 اس ام اس و یا تلفن کنید.
2740