2733
2739

درجه۴ چه جوریه من دارم ولی دکتر رفتم اذیت نمیکنه ولی هست😑

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                

سلام سلام یه گروه ساخیتم که فقط دخترا توش باشن اسمش دخملایه باحاله قراره کلی خوش بگذره گروه رو تازه ساختم😃 اگه میخواید عضو گروه باحال ما بشید لطفا توی پیوی من بگید😊

انقد تاپیک میزنم تا بترکین😂💔                                                               هی منو ریپ لای کن بگو چه امضایه باحالی داری تا اونی که پستتو میبینه بیاد امضای منو بخونه و بفهمه ایسگاش کردیم❤😂              هی تو الان ایسگا شدی😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا یه خانومی بود میگفت قرص ویتامین ای رو از وسط نصف کنین بزنین به پشتتون خیلی تاثیر داره خوب میشه.حالا نمیدونم واقعا خوبه یا نه.ولی بنظرم ضرر نداره امتحان کن

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2731
اینجا یه خانومی بود میگفت قرص ویتامین ای رو از وسط نصف کنین بزنین به پشتتون خیلی تاثیر داره خوب میشه ...

از ایشون درجه چهار بود؟ ینی برای زائده گوشتی خوبه؟ 

درجه چهار ینی دیگه زائده گوشتی داخل نمیره و بیرونه  دکتر به شما چی گفت؟

منم همینو دارم دکتر گفت تنبلی روده داری قبلش خیلی یبوست داشتم با خاکشیر درمان کردم ولی متاسفانه این ایجاد شده بود دیگه خیلیم درد داشتم هم بعد دفع هم قبلش دوتا قرص داد الان با انتی هموروید.شما مشکل یبوستم داری؟

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2740
منم همینو دارم دکتر گفت تنبلی روده داری قبلش خیلی یبوست داشتم با خاکشیر درمان کردم ولی متاسفانه این ...

الان خوب شدین شما؟ 

من اره بعضی وقتا یبوست دارم ولی زائدم نه درد داره نه خونریزی فقط ظاهرشه که خیلی ناراحتم بخاطرش

الان خوب شدین شما؟  من اره بعضی وقتا یبوست دارم ولی زائدم نه درد داره نه خونریزی فقط ظاهرشه که ...

اره الان هیچ دردی ندارم .قبلش اصلا نمیتونستم بشینم .خونریزی یعنی زخم داری خطرناکه حتما برو دکتر خود درمانی نکن.من خونریزی نداشتم اصلا.اول یبوستت رو کامل درمان کن چون وقتی داری خوب میشی بازم فشار میاره زخم میکنه درمانت رو بیفایده میکنه