2737
2739

پدرم پارسال سکته خفیف معزی کرد دست راستش از کار افتاد حافظش رفت و زبونش لته شد همشون بعد شش ماه برگشتن

امسال دوباره سکته کرد اینبار چشماش دوبینی میدا کرده و چشمش انحراف میدا کرده و همش سرگیجه داره نمیتونه راه بره

تروخدا کسی تحربه داره کمکم کنه؟؟چشمش خوب میشه دکترا درشت جواب نمیدن

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مگه گفتم تو دکتری،؟ گفتم اگر کسی تجربه داره بیاد از تجربیاتش بگه شما که از همچی بی اطلاعی نیاز نیس ...

شما که استارتری بهتره یکم شعور درست جواب دادن داشته باشی

بهترین حرفی که شما میتونب بشنوی از دکتره نه اینجا که هر کسی یچیزی میگه شاید آخرش به ضرر شما باشه برای همچین چیزه حساسی

شما که استارتری بهتره یکم شعور درست جواب دادن داشته باشی بهترین حرفی که شما میتونب بشنوی از دکتر ...

قرار نیست اینجا دارو بدن به بیمارمن

قراره بگن اگر مریض مشابه پدرمن داشتن علائمشون رفته یانه بعد چه مدت رفته

شما اول بخون ببین من جی خاستم چی گفتم بعد حرف بزن

اگرم متوجه نمیشی منظور استارتر چیه بازم بایدساکت باشی

2740
عزیزم پدرم بعد دوماهو نیم کامل خوب شد

خداروصد هزار مرتبه شکر که خوب شدن، سایشون مستدام، 

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻

عزیزم میشه درخواست دوستی بدم سوالامو بپرسم? یا همینجا بپرسم? داغونم خالم سکته کرده هیچ اطلاعاتی نداریم تو این زمینه

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻