2737
2739
عنوان

مامانایی که سعادت آباد و شهرک هستین

9747 بازدید | 48 پست
سلام مامانا بیاین اونایی که سعادت آباد و شهرک غربین اگر تمایل دارین بیاین با هم دوست بشیم و قرار هفتگی داشته باشیم

من یه پسر تقریبا 8ماهه دارم به اسم رادوین
سلام
من هم یه پسر 2 سال و 2 ماهه دارم به اسم رادین. چه خوبه اگه اینجا اطلاعاتمون رو از خانه های بازی و پارکها و کلاسها و دکترها و آرایشگاه های (برای مامانا) مربوط به شهرک و سعادت آباد رد و بدل کنیم.
1-کارگاه های مادر و کودک خانه اردیبهشت (میدان بوستان) که از 1 سالگی من رادین رو بردم. بد نیست . برای تقویت ارتباط بچه ها با بقیه بچه ها خوبه. هزینه:60 - 8 جلسه
2- آموزش شنا کودکان زیر 3 سال که اولین جلسه رادین دوشنبه هست.خیابان ایران زمین- مهستان6
هزینه:200- 10جلسه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساره جون کارگاه کودک و مادر از چه سنی میشه رفت ؟ و چیکار میکنن ؟

شنا چی از چه سنی /؟ رادوین تقریبا 8ماهه هست و میره استخر خونه خودمون ولی خب میخوام ببینم تکنیکی از کی میتونن برن کلاس
2742
2740
مژگان جون از مهد ها متاسفانه اطلاعاتی ندارم.

کارگاه مادر و کودک :از 1 سالگی همراه با مادر هست که از وسایل بازی (سرسره و تاب و الاکلنگ و استخر توپ) استفاده می کنند. که مزیتش نسبت به پارک سرپوشیده بودن اون و نیز راحت بودن مامانها (بدون روسری و مانتو)در کنار بچه ها ست. چند مدل ورزش برای کار درخانه داده می شه. و کم کم با خط خطی کردن و بازی با رنگها آشنا می شند.
از 2 سالگی یه ذره تخصصی تر می شه.(کاردستی و نقاشی و خواندن قصه برای بچه ها )در کل چیز خاصی نیست ولی از توی خونه بهتره.

در مورد استخر هم زیر 3 سال هر سنی که باشه می تونه استفاده کنه. من هم از سرما خوردن می ترسیدم ولی اونجا هم آب استخرگرمه و هم اون فضای داخل که من برای اطمینان حوله و لباسهاشو می برم تو سونای خشک که البته خاموشه ولی گرمه . رادین از آب می ترسه ولی خیلی خوشش اومده بود. و بعد از چند دقیقه شروع به پازدن با کمک تیوپ کرد.این سایتشه www.babyswimming.ir
مامانه یکی از اقوام داره برای محرم و هییتشون پول جمع میکنن
هرکی بخواد میتونه حتی 1000 تومن کمک کنه

میتونید برید ببینید که مطمین باشید حتما صرف مراسم میشه ولی فقط مخصوص آقایونه

اگه خواستید کمک کنید بگید شماره حساب بدم
مژگان جان به نظر من برای کارگاه بهتره از حدود 16 ماهگی شروع کنی و در مورد استخر هم اگر با مربی که شمارش فکر کنم تو سایته صحبت کنی بهتر راهنمایی میکنه ولی موقع ثبت نام به من گفتند بچه 9 ماهه هم داشتند.
2706