2733
2739
هفته 33 بارداری هستم دیروز صبح که از خواب بیدار شدم دیدم ورم کردم.فشارم نرماله سردردو سرگیجه هم ندارم.چیکار کنم؟
شخصی از خدا پرسید:اگر سرنوشت مرا از قبل نوشته ای,دیگر چرا آرزو کنم؟؟خدا پاسخ داد شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند......
عزیزم فشار رو مطمئن هستی؟ بازم باید یه سر بری دکترت، یه سری آزمایش هست که حتما حتما انجام بدی....
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
رفتم درمانگاه فشارمو گرفت 11 بود گفت نرماله.دکترم دیروز نبود تا فردا باید صبر کنم
شخصی از خدا پرسید:اگر سرنوشت مرا از قبل نوشته ای,دیگر چرا آرزو کنم؟؟خدا پاسخ داد شاید نوشته باشم هرچه آرزو کند......
دکتر درمانگاه گفت اگه سردردو معده دردو سرگیجه و اینا داشته باشی خطرناکه.اما من بازم نگرانم.خدا کنه فردا دیر نباشه
2740
میشه از اب خوردن زیاد باشه؟چون روز قبلش بیرون بودم خیلی گرم بود سر ظهو اومدم خونه 4.5 لیوان یه جا اب خوردم.تا شبم 4.5 لیوان دیگه.
میشه از اب خوردن زیاد باشه؟چون روز قبلش بیرون بودم خیلی گرم بود سر ظهو اومدم خونه 4.5 لیوان یه جا اب خوردم.تا شبم 4.5 لیوان دیگه
صفا جان، اگه قرار باشه به خاطر آب خوردن زیاد باشه باید بازم حداقل یه آزمایش ادرار و خون بدی که خیالت از کلیه ها راحت بشه...علایمی مثل سردرد و سرگیجه رو حواست باشه حتما، دقت کن صبح که از خواب پا میشی زیر چشمت بیشتر ورم داره؟ یا اگه یه مدت ایستاده باشی ورم به پاهات منتقل میشه؟
دست رو هرچی میذاری میگن مشکل ما الان اینه؟ نه آقاجون، مشکل ما این طرز فکر توئه که میخوای یهو همه چی خوب بشه. باید از یه جا شروع کرد دیگه.....
2706