2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من کوچیک بودم اسم عروسکم یگانه بود اما خوب نیست صفات خدا رو اسم بچه کرد مثلا میگن مجید رحمن رحیم نیابد بزارید
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2728
2738
اسما پست ها : 4387 عضویت:1392/3/18 1393/5/8 - 10:33 صبح من کوچیک بودم اسم عروسکم یگانه بود اما خوب نیست صفات خدا رو اسم بچه کرد مثلا میگن مجید رحمن رحیم نیابد بزارید چه ربطی داره؟ مگه صفات خدا یکی و دو تا ست؟ خیلی از اسمهای عربی صفات خداست. علی هم صفت خداست اما اسم حضرت علی هم بوده . حتی کلمه ی خدا هم در فارسی برای انسان به کار میره. تو اشعار سعدی هست. کلمه رب هم مخصوص خدا نبوده در زبان فارسی. اصلا کلمه ارباب که به رییس گفته میشه همون جمع رب هست.تنها اسم خاصی که فقط مال خداست الله هست. بقیه اش صفته و ممکنه این صفات در انسانها هم وجود داشته باشه مثل رحیم و عزیز و خیلی صفات دیگه.
ببخشید ولى هیچکدوم.، ولى خوب بازم شما تعیین کنندهاى
تو این اتاق تنگ و دلگیرم تا باقی عمرم یه جور سر شه من از خودم فاصله میگیرم دیوار هی نزدیکتر میشه میخندمو دردامو میشمارم تلخه ولی شاید دلم واشه وقتی برای غصه هام جا نیست دیوارو هُل میدم غمام جا شه
2706