2733
2734
عنوان

لطفا رسیدگی کنید لطفااااا

1253 بازدید | 108 پست

از مسئولین سایت خواهش میکنیم که این حجم از تبلیغ ها رو بردارن خدارو خوش نمیاد تو یه صفه که داریم نظر میخونیم ۷۰ درصد تبلیغ باشه کسی هم جوابگو نیست لطفا خواهشا تجدید نظر کنید ممنون 

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

تازه اون تبلیغ مو هم به شددددددددت چندشه 

خانم کاربلد هستم♡مدرسِ زبان انگلیسی ♡با پنج سال سابقه ی تدریسِ کلاس های حضوری و آنلاین ،برای تمامی سنین و تمامی سطح ها.                                                                            برگزار کننده ی کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت،با پیگیری و پشتیبانی ،تضمینی💯 (طبق برنامه)،جلسه ی اول رایگان  ✅                                     کلاس های حضوری (فقط تهران) ، آنلاین (سراسر کشور)           
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
تازه اون تبلیغ مو هم به شددددددددت چندشه 

اره خیلی باردارم هستم خودبخود بی حالم اینارم میبینم دیگه جنازه میشم 🤢☹

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃

واقعابعدازاینهمه وقت متوجه نشدین کسی دلش بحال مانسوخته

انقدرتاپیک نزنین ایناروبردارین

چون اگه براشون مهم بود   نمیذاشتن

تاپیک بزنین همه متحدبشیم اینجاروتحریم کنیم ودیگه نیایم

این جواب میده

واقعابعدازاینهمه وقت متوجه نشدین کسی دلش بحال مانسوخته انقدرتاپیک نزنین ایناروبردارین چون اگه براش ...

دقیقا هیجا مارو حساب نمیکنن چه تو واقعیت چه تو مجازی بی ارزش ترین چیز حال مردمو خواسته هامونه چیزی نمیگم نمیخوام تعلیق شم 🙁

2740
عزیزم تاپیکتون برای مدیریت ارسال شد

ممنون ولی لطفا تعلیق نکنید یهو من چیز بدی نگفتم فقط خیلی محترمانه انتقاد کردم با تشکر ایشالا که پذیرا باشن 🙏🏻🙏🏻

ممنون ولی لطفا تعلیق نکنید یهو من چیز بدی نگفتم فقط خیلی محترمانه انتقاد کردم با تشکر ایشالا که پذیر ...

عزیزم چرا تعلیق حتما رسیدگی میشه

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
عزیزم چرا تعلیق حتما رسیدگی میشه

ممنونم🙏🏻🙏🏻

ببخشید من اومدم ارسال پیام رو بزنم لغو دوستی رو زدم پیشنهاد دوستیمو قبول کن 

شانس چیست؟شانس همان کار مثبتی هست، که تو در طبیعت انجام دادی و طبیعت به تو، یک کار خوب یا یک انرژی ‌مثبت بدهکار است و باید به تو، یک سود بدهد یا یک انرژی مثبت برساند.چند راه بازگشت انرژی:از نظر سنتی:تو نیکی میکن و در دجله انداز،که ایزد در بیابانت دهد بازاز نظر قرآن:هر کس ذره‌ای بدی و خوبی کند به او باز می‌گردداز نظر بودا:قانون 'کارما' یعنی هر چیزی کار ماست و به ما بر می‌گردد.از نظر متافیزیک:انرژی در طبیعت از بین نمیرود. وقتی انرژی‌ای رها میکنی حالتش عوض میشود و بر می‌گردد..                                                      جهان به اعتبار خنده تو زیباست بهشت من همین دقیقه ها همین جاست😊                            خدایا شکرت  خدایا شکرت خدایا شکرت                                 ❤💙💚💛🧡💜💖
2706