2733
2739
عنوان

دوستان خواهش میکنم کمکم کنید

363 بازدید | 7 پست
من هفته 25 بارداری هستم چند روزی هست که سرمای شدیدی خوردم و دیشب طب و لرز شدیدی کردم و به جای دکتر رفتن و دارو خوردن فقط شلغم و لیمو شیرین خوردم و حالا از این میترسم که سرماخوردگیم و طب و لرزم روی نی نیم اثر منفی داشته باشه و باعث تشج در جنین بشه خواهش می کنم اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید بهم بدید
متشکرم
مادر، تمام زندگیم درد می کند!
دلم نوازشهای مادرانه می خواهد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام الهه جان منم با این مساله روبرو هستم
امروز میرم دکتر چون واقعا کلافه شدم
10کیلو میوه خوردم درست شدنی نیست.
الان 10 روزه که گلو درد دارم دیشب حالم اصلا خوب نبود. صبح از یکی از دوستام پرسیدم گفت حتما باید بری دکتر تا دارو برات بنویسه بعضی داروها روی جنین اثر ندارن
التماس دعا . مادر محمدحسین و مهلام
2728
سلام . الهه جن انشالله که چیزی نمی شه و نی نی شما و مامان نرگس سالم و سلامت به دنیا میان .

برا سرما خوردگیتونم کارای زیادی هست که بتونی بجز دارو خوردن انجام بدی . من چند تاشو که یادمه و برا خودم انجام میدادم می نویسم امیدوارم کارساز باشه .

اول اینکه به پهلوها و سینه تون ویکس بزنین و ببندید . میدونم بد بو هستش ولی معجزه میکنه و چرکو فورا از بین می بره . از این ویکس قدیمیا بگیرین که قوطی آبیه با در سبز . اگه آب ریزش بینی هم دارید به پره های بینی و پشت گوشاتونم بزنین و همون جوری بخوابین .

دوم اینکه همیشه تو خونتون تو این فصل بخور سرد بذارید و اینجوری میکروبا رو از بین ببرین . برا الانم میتونید بخور گرم اکالیپتوس بذارید برا خودتون . من وقتی باران نوزاد بود زمستونا صبح و شب بخور اکالیپتوسم روشن بود .

قرص استامینوفن و سرماخوردگی هم برا جنین بی ضرره و میتونید استفاده کنید .

شربت عسل و آبلیمو هم چرکو از بین میبره . ( یکی دو قاشق عسلو تو آب گرم حل میکنی و بعد با آب ولرم یا یکم خنکتر لیوانو تقریبا پر می کنی . بعد یکم آبلیمو هم میریزی . من وقتی سرما میخوردم روزی 2 - 3 لیوان از این شربتا می خوردم و شبا ویکس می زدم . 2 روزه خوب خوب می شدم . )

موفق باشید و سلامت
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
2740