2733
2734

شیراز همه داروخونه ها دارن که

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
2740
جدی؟شما شیراز زندگی میکنین؟

آره منم یه دوره 3ماهه مصرف کردم ب همراه کپسول ابووابست

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
آره منم یه دوره 3ماهه مصرف کردم ب همراه کپسول ابووابست

من دو بار تخمک کشی کردم تخمکام پوچ بود یه دوره ۴ماهه اووابوست خوردم با پودر اینوفولیک و تخمکام خوب شدن حالا باز میخام ای وی اف کنم باید تخمکا رو تقویت کنم الان قیمت این پودر چنده؟میشه شما زحمت بکشی شماره یا ادرس داروخونه ای مه داره این پودرو برام بفرستی؟

بزودی مامان میشم

من دو بار تخمک کشی کردم تخمکام پوچ بود یه دوره ۴ماهه اووابوست خوردم با پودر اینوفولیک و تخمکام خوب ش ...

ببین عزیزم چون حالم خوب نبود من نرفتم بگیرم شوهرم رفت شب ازش آدرس میگیرم بهتون حتما میگم

2706