2737
2739
عنوان

بد غذایی کودک 2ساله

2139 بازدید | 5 پست
سلام
پسر من 2سالشه ومن کارمندم دلم میخواد بهش شیر پاستوریزه بدم که لب نمیزنه .صبونه فقط چند تا بیسکوییت میخوره که جز ضرر چیزی نداره . ناهار فقط برنج سفید اگه روش خورشت بریزم لب نمیزنه الان غذاش شده فقط برنج سفید . میوه هم اصلا لب نمیزنه میدم دستش فقط اونو له میکنه لطفا راهنمایی کنید چی کار کنم کسی تجربهای داشته ؟
سلام مامانی جون واقعا نمیدونم چی بگم شاید واسه اینه که از همون اول زیاد همه چیز رو بهش ندادی من پسری همه چیز میخوره هر چی جلوش بگذاری شیر پاستوریزه و.. رو خوب میخوره . میتونی به جای شیر بهش شیر موز یا شیر عسل بدی یا شیر کاکائو . خانم گلم منم خواهر زاده ام همینطوره خیلی بد غذاست ابجیم میگه میوه اصلا نمیخوره و شیر و اینام که هیچی به نظرم با یه متخصص صحبت بکنی بهتره
شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
خب من بچه های اینجوری دور و اطرافم زیاد دیدم و وقتی می دیدم ماماناشون بهشون گیر میدن واسه غذا خوردن اونا هم بدتر لج می کنن.من اینو از یه مشاور تغذیه شنیدم که باید بچه ها رو به حال خودشون رها کنی هر وقت بخوان و دوست داشته باشن می خورن. چون گاهی وقتها این غذا نخوردنشون جنبه لوس کردن برای پدر و مادر رو داره.اما می تونی از شربتهای تقویتی هم استفاده کنی.گرسنه اش می کنن.و اینکه ببین چه غذاهایی رو بیشتر دوست داره.یه جوری غذاهای دیگه رو که دوست نداره توی اون غذاها قاطی کن.یا اگه نشد غذا رو درست کن، حسابی قشنگ و رنگارنگش کن و خودتون شروع کنید به خوردن.اونم کم کم میاد طرف سفره( یا میز!!!)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آهن بهش میدی ؟ یک سی سی فروسولفات کمتر نباشه ها ، خلاصه کم آهن شه کم اشتها هم میشه ، اگه شیر خودتو میخوره هم زودتر از شیر بگیر تا به غذا بیفته، کته اش را هم تو آب ما هیچه بپز . چون بد غذاست شر بت تقویتی بده ، اصلا غذا رو زور نکن به تدریج درست میشه