2733
2734
عنوان

مازندرانی ها.....

2457 بازدید | 39 پست
خیلی دلم می خواست بدونم چند تا دوسته اینترنتی مازندرانی دارم.... من محمودابادی هستم ...... تنهام... بیاین با هم دوست بشیم... یه پسره 7/5 ماهه دارم که متولده بابله ( کلینکه سینا) ......حالا شما بگین
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
متولده 64 ام......
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر خوشبخت مگه تو مطبش جراحی نمی کنه؟ برام جالب بود ... من خیلی خوشم میاد از اش ... دکتره با حالیه ....
2742
راستی یادم رفت سلام کنم عزیزم... خدا اون دخمله نازت رو برات حفظ کنه گلی .....دل درد داره شبها خوب می خوابه؟
اسمه دکتره من توحیده املی بود ... من عاشقشم.....همه فک و فاکیلم رو فرستادم پیشش ...خواهر شوهرم بچه هایه بعدیش مشکل داشتن به غیر از اولی ... رفت پیشش گفت می تونم باردار بشم... گفت توکل به خدا دلش رو برد ... الان دختره 3 روزه اش سالم و با نشاته ما شا ا... همه خانواده همسریم هم عاقش شدن... همه بهم می گفتن از تهران نرو مال ولی من رفتم .....
مامانه هانا جون... ؟
2738
سلام من شهسوار زندگی میکنم یه پسر پنج ماهه دارم من هم به کلوب دعوت کنین
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
سلام وفا جون فکر نمی کردم از بچه های پیج متولدین بهار مازندرانی توش باشه
منم املیم ولی تهران زندگی میکنم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=777159
ببینین ضرر نمی کنین
کفش مارکدار سایز 37.5-38 انگلیس ( سایزش استاندارد هست )
پاخورش خیلی شیکه
لباسای در حد نو و نو
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=784979&PostID=30752364#30752364
2706